Code Center

محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

برای باردار شدن چه کنیم | آموزش نحوه رابطه زناشویی برای بارداری

توصیه می شود بعد از اینکه انزال انجام شد خانم سر جای خودش بماند و پاهای خود را بالاتر از بدن خودش قرار بدهد و این وضعیت را ترک نکند تا اینکه این انتقال سریع‌تر و راحت‌تر و موثرتر باشد.

 بسیاری از زوجین درباره رابطه جنسی منجر به بارداری آگاهی درستی ندارند. دکتر حمید مهرابی دکترای تخصصی روانشناسی سلامت از دانشگاه لیوون فرانسه و متخصص مسائل جنسی توضیح می دهد وضعیتی که تمامی افراد آن را به عنوان یک وضعیت قالب برای رابطه جنسیشان انتخاب می کنند و در آن خانم در زیر و همسر روی خانم قرار می گیرد، یکی از بهترین وضعیت ها برای بارداری است.

 

رابطه جنسی منجر به بارداری کدام است؟

وضعیت میسیونری یعنی وضعیتی که در آن خانم در زیر و آقا روی خانم قرار می گیرد یکی از بهترین وضعیت ها برای بارداری محسوب می شود زیرا در این وضعیت بدن زن به راحتی رها شده، عضلات واژن کاملا خودشان را باز می کنند و دخول به راحتی صورت می گیرد در این صورت می بینیم که یکی از بهترین حالت ها برای برقراری رابطه جنسی و در واقع، برای بارداری است. شاید به همین خاطر است که راحتی و سهل الوصول بودن این وضعیت در مورد زوج هایی که حتی دانش جنسی کافی ندارند به محض اینکه اقدام به برقراری رابطه جنسی می کنند ترجیح پیدا می کند. برهمین اساس است که در مشاوره سلامت جنسی این وضعیت میسیونری وضعیت غالب به بقیه دانسته می شود. در این وضعیت هر دو نفر راحت هستند و کمترین فشار را بر یکدیگر دارند و برای تولید مثل مناسب است. آن دسته از خانم هایی که میخواهند در این رابطه باردار شوند بهتر است که در این حالت پاها را بالاتر از بدن قرار بدهند. در این حالت وقتی پا بالا قرار بگیرد واژن حالت سراشیبی پیدا می کند. در نتیجه، هنگام دخول و انزال مرد اسپرم ها به راحتی می توانند از واژن رد شوند و گردنه رحم را رد کرده و وارد رحم شوند و به راحتی به تخمک برسند و در لوله فالوپ آن را ملاقات کرده و به این ترتیب، به راحتی بارداری انجام گیرد. توصیه می شود بعد از اینکه انزال انجام شد خانم سر جای خودش بماند و پاهای خود را بالاتر از بدن خودش قرار بدهد و این وضعیت را ترک نکند تا اینکه این انتقال سریع تر و راحت تر و موثرتر باشد. زیرا شاید برای بعضی از آقایانی که جهش اسپرم کمتر است یا اسپرم ها تعداد کمی دارند این حرکت می تواند موثرتر باشد در اینکه اسپرم ها خودشان را به تخمک برسانند.

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی