Code Center

محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

چگونه لب بگیریم | آموزش کامل بوسیدن

در همه فرهنگ‌ها بوسه و لب گرفتن یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای ابراز علاقه است. پس باید نحوه یک بوسه و لب گرفتن و لب دادن درست را بلد باشیم. در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا با هم بررسی کنیم که چگونه یک بوسه لذت بخش داشته باشیم؟ و یا به قولی چگونه لب بگیریم؟ چگونه لب بدهیم ؟

اگر ازشما پرسیده بشه چگونه لب بگیریم حتما میگید این دیگه چه سوالیه چگونه لب بخوریم که سوال نداره به سمت همسرم میرم و لبهای او را میبوسم. این میشه یک لب گرفتن عاشقانه 

اما سوال اصلی کیفیت بوسیدن عاشقانه لب های همسر است.

مطالب پایین در مورد لب گرفتن و بوسه را نیز میتوانید مطالعه نمایید .

  1. چطور برای اولین بار لب بگیرم | آموزش لب گرفتن | آموزش ...
  2. آموزش بوسیدن و لب گرفتن در رابطه زناشویی

  3. لمس کردن , بغل کردن و بوسیدن در رابطه‌ جنسی و زناشویی

  4. چگونه با همسر خود عشق بازی کنیم و تحریک زن در رابطه جنسی و ...

شروع بوسه

چگونه لب بگیریم و ماندگارترین لب گرفتن را داشته باشیم

به گزارش طبتاج برای تجربه یک بوسه خوب و لذت‌بخش باید از آمادگی خوبی برخوردار باشید. این آمادگی هم می‌تواند ظاهری باشد، هم روانی. از نظر ظاهری شما باید در زیباترین حالت‌ ممکن باشید و از نظر روانی نیز باید در آرام‌ترین حالت ممکن. در ادامه به چند بخش مهم که هر کدام به نحوی به آمادگی بیشتر شما برای داشتن یک بوسه خوب کمک می‌کنند، خواهیم پرداخت.

برقراری ارتباط

چطور لب را ببوسیم؟

لب دادن و لب گرفتن در رابطه جنسی باید به صورت اصولی باشد تا تحریک جنسی زن و مرد انجام شود. اگر نمی دانید که چطور باید لب های همسر را بوسید پس به این نکات توجه کنید :

در بیشتر مواقع لب گرفتن یکی از زوجین دست هایش را بالا برده و سر طرف مقابل را میگیرد به طوری که انگار به موهای طرف مقابل چنگ زده باشید، یا دست ها به پایین انداخته میشوند و در دست های همسرتان گره داده میشود.

بعد از اینکه لب همسرتان در دهان شما قرار گرفت چشم ها بسته میشود.

طوری باید لب گرفت یا لب داد که لب پایینی شما بین دو لب طرف مقابل قرار گیرد یا برعکس (لب گیری عاشقانه باید طوری انجام گیرد که از برخورد دندان ها با هم اجتناب شود)

در حین انجام عمل لب گرفتن و لب دادن عمل مکیدن زبان را نیز انجام می پذیرد.

در هنگام لب گیری با همسرتان حواستان به بوی نفس تان باشد ، مطمئنا دوست ندارید کسی که بوی دهان او بد هست شما را ببوسد و یا لب های شما را بخورد. چه نوع بوسیدن دوستانه باشد چه لب گیری عاشقانه در رابطه جنسی . از آنجایی که لب گیری عاشقانه با دهان باز انجام می شود بوی نفس خیلی است . پس بهداشت دهان و دندان را رعایت کنید و سعی کنید قبل از آن حتما از خوشبو کننده ها استفاده کنید ویا آدامسی را که دوست دارید و بوی مطبوعی به دهان شما می دهد بجوید . توجه داشته باشید که هر کس باید هنگام لب گرفتن و لب دادن روش منحصر به فرد خود را کشف کند .

چیزهایی که بیان شد فقط جنبه راهنمایی دارد . ممکن است همسر شما بیشتر دوست داشته باشد شما با لب های او بازی کنید و از مکیدن زبانش لذت نبرد و یا بلعکس . ممکن است موقع بوسیده شدن ، دوست نداشته باشد که قسمت های دیگر بدنش را لمس کنید شاید او دوست دارد تمام تمرکز خود را روی بوسیدن متمرکز کند . نکته ی مهم دیگر مدت زمانی است که یک لب گیری عاشقانه زن و شوهری باید طول بکشد .

مدت زمان لب دادن و لب گرفتن بستگی به نظر شما و همسرتان دارد ممکن است در بعضی ها کمتر از یک دقیقه و در برخی دیگر تا 10 دقیقه و یا بیشتر هم طول بکشد . اگر شما یا همسرتان یک بیماری در دهانتان باشد هرگز اقدام به لب گیری عاشقانه و بوسیدن عشق تان نکنید . اگر هنگام بوسیدن و لب دادن بزاق بیش از حدی از دهان یکی از شما تراوش کرد می توانید بوسه را قطع کرده و آن را خالی کنید و یا این که آن را قورت بدهید .

چطور یک لب گرفتن عاشقانه را باید تجربه کرد؟

برای اینکه بتوانید طعم و لذت یک لب گیری عاشقانه را تجربه کنید باید ابتدا اصول لب دادن و لب گرفتن را بلد باشید. اگه بار اولتونه لب میگیرید حتما بیاد داشته باشید که هیجانزده نشید . احتمالا در اولین تجربه لب گیری حس میکنید لباتون بی حس شده و باد کرده است . نگران نشید زود فرو کش میکنه و البته باید بگم که تجربه اولین لب گرفتن از عشق تان فراموش نشدنی است .

آروم لب بگیرید . هیجانزده نشید فقط به بوسه های کوچک اکتفا کنید . دهان تان را زیاد باز نکنید لب طرف مقابل تون را میک نزنید چون بلد نیستید و احتمالا دردش میاد . میتونید مثل خوردن بستنی چوبی فقط لب هایتان باز کنید و بذارید رو لب عشق تان و آروم ببندید . شما هنوز به اون درجه نرسیدید که بخواید از زبونتون استفاده کنید چون ممکنه تو ذوق بخوره و باید تمرین بیشتری بکنید . هر از گاهی گوشه های لبشو ببوسید . میتونید واسه تحریک بیشتر لباتون رو بذارید رو هم جوری که بتونید باهم حرف هم بزنید و لب هاتون بهم بخوره . اگه بار اولتون نیست که لب میگیرین که فقط یکی دو نکته میگم و بحثو تموم میکنم . شما قبلا لب گرفتید و میدونید چی به چیه .

مکیدن لب هارو امتحان کنید . سفت و سخت ممکنه خوشتون بیاد و خوشش بیاد . فرنچ کیس یا لب گیری فرانسوی که اگه بتونید درست اجراش کنید شاید یه ربع یا بیشتر وقت تون رو بگیره و به این صورت هست که هر دو نفر دهنشون رو باز میکنن و زبان هایشان را بهم می مالند. معمولا وقتی افراد این نوع لب گیری عاشقانه رو انجام میدن خیلی هیجانزده میشن و به سرعت لب هااشون رو بهم گره میزنن و با ولع لب همدیگرو میخورن و به سرعت حشری میشن و میرن سراغ سکس . ولی در واقع نمیدونن چی رو از دست میدن و چه لذتی رو از خودشون دریغ میکنن .

خیلی آروم و عاشقانه لب بازی کنید و سپس دهان تان را باز کنید دوتایی و زبون رو بفرستید داخل . خیلی زود زبون شریک جنسی تان را پیدا خواهید کرد و تازه اصل کاری شروع میشه . چشمها رو ببندید و تموم توجه خود را به همسرتان بدهید . زبان تان را آروم روی زبان عشق تان بکشید و دور دهان او بجرخانید و هیکل شریک جنسی تان رو تجسم کنید رو بدنش دست بکشید و سعی کنید در پوزیشن سکسی مناسبی قرار داشته باشید و راحت باشید تا مجبور نشید زود به زود پوزیشن لب گیری عاشقانه را عوض کنید .

آموزش لب گیری عاشقانه روی تخت قبل از رابطه جنسی

لب گیری روی تخت خواب با مکان های دیگر کمی تفاوت دارد و قبل از رابطه جنسی انجام می شود. در ادامه 15 نکته لب گیری روی تخت قبل از رابطه جنسی را بیان خواهیم کرد:

1. ابتدا قبل از این که همسرتان را ببوسید لب هایتان را با زبان خیس کنید چون لب های خشک نمی توانند به خوبی روی زبان حرکت کنند . برای این کار کافی است یک بار زبان را روی لب ها بکشید تا آن ها خیس شده و برق آن ها چشم های همسرتان را بگیرد . هر چند مدت یکبار این کار را تکرار کنید تا از خشک شدن لب ها جلوگیری کنید.

2. به آرامی به لب های همسرتان نزدیک شوید و روزنه ای میان لب های او باز کنید و در همان حالت مدتی را بگذرانید تا نفس هایتان با هم یکی شود . بعد به آرامی لب پایین یا بالای آن را به آرامی بلیسید یا بمکید این کار حس خوشایندی به شما خواهد داد.

3. برای لب گیری عاشقانه قبل از سکس دقیقا روبروی هم قرار نگیرید به طوری که نوک بینی شما و همسرتان با هم برخورد کند بلکه باید کمی سرهایتان را مخالف جهت همدیگر بچرخانید تا بتوانید عمیقا همسرتان را ببوسید.

4.چشم هایتان را ببندید . همین طور که به همسرتان نزدیک می شوید به چشم هایش خیره شوید . ولی وقتی تماس برقرار شد چشم هایتان را ببندید . البته این به نظر شما نیز بستگی دارد اگر با خیره شدن به همسرتان لذت بیشتری می برید می توانید چشم هایتان را نبندید . یا این که مدتی آن ها را باز و مدتی دیگر آن ها را ببندید .

5. لب گیری عاشقانه روی تخت خواب بهتر است با دهان باز انجام شود ولی برای شروع می توانید ابتدا با دهن بسته لب های همسرتان را به آرامی ببوسید .

6. لب گرفتن و لب دادن در رابطه جنسی یک عمل دو طرفه و مشترک است . شما نمی توانید بدون خواست و رضایت همسرتان ، لب هایش را بخورید . شما باید با لب هایتان یکی از لب های همسرتان را بگیرید و یا به آرامی آن را لیس بزنید . اگر همسر شما ، به بوسه های شما پاسخ نمی دهد بهتر است بوسیدن را متوقف کرده و آن را به زمان دیگری موکول کنید .

7. دهانتان را کمی بیشتر باز کنید و با زبان تان داخل دهان همسرتان را کاوش کنید . زبان خیلی حساس است بنابراین با کمی گشت و گذار در دهان همسرتان ، جاهایی که همسرتان لذت بیشتری می برد کشف می کنید.

8. لب گرفتن روی تخت خواب بسیار پرحرارت و لذت بخش است که باید به آرامی صورت بگیرید . بنابراین از عجله پرهیز کنید و سعی کنید نواحی لذت بخش دهان ، زبان و لب های همسرتان را کشف کنید . یاد بگیرید که چه جاهایی را باید بمکید و چه جاهایی را باید بلیسید تا برای رابطه جنسی هم شما و هم همسرتان آماده تر شوید .

9. یاد بگیرید که برای نفس کشیدن عمل لب گیری را قطع نکنید . همان طور که دارید می بوسید و لب می گیرید روزنه هایی برای نفس کشیدن نیز پیدا کنید . تلاقی نفس های شما می تواند رمانتیک نیز باشد .

10. چیزهایی را که موقع لب گرفتن یاد می گیرید به ذهن بسپارید . گاهی چیزی به آن اضافه کنید و یا لب گیری های سطحی را عاشقانه و عمیق انجام دهید و بلعکس . سعی کنید تا زمانی که حرفه ای نشده اید و قلق همسرتان به طور کامل به دستتان نیامده است مدام در حال کاوش باشید .

11. از دست هایتان برای لب گرفتن در تخت خواب استفاده کنید . می توانید به آرامی صورت همسرتان را میان دست هایتان بگیرید و یا موقع بوسیدن پشت همسرتان را نوازش کنید و یا انگشتان خود را به میان موهای او بفرستید و یا در صورتی که قصد دارید این لب گیری عاشقانه را به آمیزش و سکس ختم کنید می توانید نواحی حساس جنسی همسرتان را که قبلا کشف کرده اید نوازش کنید و یا ماساژ دهید .

12. حال همسرتان را درک کنید و در هر شرایطی از او تقاضای لب دادن نکنید . یادتان باشد که این نوع لب گیری باید با همراهی همسرتان باشد . اگر او نمی تواند پاسخگو باشد او را تحت فشار قرار ندهید .

13. قبل از شروع رابطه جنسی در مورد لب گرفتن و لب دادن با هم صحبت کنید . به همسرتان بگویید که دوست دارید عملیات لب گیری در تخت خواب به چه شکل انجام شود و نظر او را نیز بپرسید . بوسیدن و لب گرفتن را فقط به قصد رابطه جنسی و آمیزش انجام ندهید می توانید برای صمیمیت بیشتر گاه و بی گاه آن را اجرایی کنید البته به شرطی که هر دو نفر آمادگی لازم را داشته باشید .

15. در تخت خواب خلاقیت به خرج داده و لب های بالا و پایینش را به شیوه ای آرام و با احساس لیس بزنید . وقتی که با بزاق تان به اندازه ی کافی آن ها را لیز کردید ، لب هایتان را دور لب هایش قرار دهید و بگذارید بزاقتان دهان هر دویتان را خیس کند.

16. اگر لیسیدن لب هایش برایتان کافی نبود و بیشتر خواستید ، شروع به مک زدن لب هایش کنید . هر لب را جداگانه بمکید ، کسی دوست ندارد دهانش را به لوله جارو برقی بچسباند . هنگام مکیدن لب ها مراقب باشید ؛ خیلی خشونت به خرج ندهید

قبل از هر چیزی برای داشتن یک بوسه عاشقانه خوب شما باید نحوه برقراری ارتباط با فرد مورد نظرتان را بیاموزید. شما تا به درستی نتوانید با یک شخص ارتباط برقرار کنید، نمی‌توانید احساسات خود را به او منتقل کنید. پس داشتن یک بوسه عاشقانه درست نیز ممکن نخواهد بود. با این راهکارها یک ارتباط عاشقانه خوب را برقرار خواهید کرد:

جهت نگاه: نگاه خود را به لب طرف مقابل بدوزید.

باز یا بسته بودن لب‌ها: لب‌های خود را بسته نگه ندارید. لب‌ها را باید به نرمی از هم جدا و باز نگه دارید؛ البته نه آنقدر باز که بخش اعظم نفس‌تان را از طریق دهان بیرون دهید. بلکه فقط کافی است به اندازه‌ای لب‌ها را باز نگه دارید که بتوانید به راحتی لب پایین خود را با دندان گاز بگیرید.

جذاب نگه داشتن لب‌ها: سعی کنید همیشه لب‌هایتان را جذاب نگه دارید. هیچوقت لب پوسته پوسته شده نداشته باشید. برای برطرف کردن پوسته‌های لب می‌توانید از ویتامین لب، پماد مخصوص یا رژلب استفاده کنید.

تازگی نفس: شما باید دهانی خوشبو داشته باشید، برای این کار می‌توانید از اسپری‌های خوشبوکننده دهان که رایحه‌ی نعنا دارند استفاده کنید، تا نفسی تازه داشته باشید. بهتر است از آدامس برای خوشبو کردن دهان استفاده نکنید. زیرا ممکن است زمان بوسیدن، آدامس از دهان بیرون بیاید؛ چنین اتفاقی اصلا خوشایند نیست.

تست کردن علاقه طرف

شما می‌توانید با یک بوسه کوچک روی دست یا گونه طرف مقابل در همان ابتدا به قولی مزه دهان او را بفهمید. البته این کار نیاز به شجاعت شما دارد. شما با این کار متوجه خواهید شد که طرف شما علاقه‌مند به بوسیدن هست یا خیر. اگر علاقه مند به نظر برسد پس بوسیدن لب‌های او نیز خطری برای شما نخواهد داشت. شما می‌توانید به آرامی بوسه‌ای بر لب او بکارید.

بوسیدن دختر: اگر شما می‌خواهید یک دختر را ببوسید، دستان او را بگیرید و به آرامی آن را به سمت دهان خود بالا بیاورید. قبل از جدا شدن از او، لب‌هایتان را به اندازه 2 تا 3 ثانیه بر پشت دستان او بفشارید.

بوسیدن پسر: اگر شما قصد دارید یک پسر را ببوسید، به او تکیه کنید و حدود 2 تا 3 ثانیه لب‌های خود را بر گونه‌های او قرار بدهید. شما باید لب‌هایتان را به آرامی بر روی گونه او قرار دهید. از فشردن لب بر روی گونه‌اش بطوری که گویا یکی از اعضای خانواده‌تان را می‌بوسید، جدا خودداری کنید. اگر می‌خواهید بیشتر به سمت هدف‌تان پش بروید، لب‌هایتان را در نزدیکی لب او بر روی گونه‌اش قرار دهید.

تعریف کردن

حال و هوای هر دو نفرتان با یک تعریف کردن عاشقانه از طرف مقابل از سمت شما عوض خواهد شد. پیش بروید و از طرف مقابل‌تان عمیق‌ترین تعریف صادقانه‌ای که می‌توانید داشته باشد را بکنید. انجام چنین کاری و یک تعریف از ته دل حتی ممکن است باعث شود، خود او برای بوسیدن لب شما پیش قدم شود. تعریف‌تان را با یک حالت صمیمی به او بگویید. میزان صدای‌تان را کاهش دهید. کم کردن صدا باعث می‌شود برای شنیدن صدای‌تان به شما نزدیک‌تر شود. چشمانتان را در نگاه او قفل کنید. تمرکزتان را بر روی کیفیت و جذابیت تعریف‌تان بگذارید. شما می‌توانید از چنین تعاریفی استفاده کنید: “خیلی زیبایی.”، “چشهات منو دیوونه میکنه.”، “عاشق خنده‌هاتم.”، “من خیلی خوش‌شانسم که الان کنارتم.”  یا اینکه “خیلی خوشحالم که دارمت.”.

درخواست مستقیم بوسه

اگر در مواردی که پیش از این گفته شد، شکست خوردید و کارتان به لب گرفتن نرسید، ناامید نشوید. شما باید در چنین شرایطی مستقیما از دختر یا پسر مقابل خودتان درخواست بوسه از لب کنید. اگر فردی که با شما قرار گذاشته به هیچ کدام ازعلائم شما توجهی نشان نداد و لبانش را قفل کرد، از او بپرسید می‌توانید ببوسیدش یا خیر. نگران نباشید. درخواست مستقیم به معنی عاشقانه نبودن یا قانع نکردن طرف مقابل نیست. ما چند عبارت را به شما پیشنهاد می‌دهیم که می‌توانید با آن‌ها مستقیما در عین حال عاشقانه از طرف مقابل درخواست بوسه کنید. عبارت‌هایی همچون “هیچ چیزی رو به اندازه اینکه لب‌هات رو ببوسم، الان نمیخوام.”، “شاید خیلی زود باشه ولی من واقعا میخوام لباتو ببوسم.”. شما هم میتوانید از چنین جملات عاشقانه‌ای که مستقیما درخواست شما را بیان می‌کند، استفاده کنید.

پیش به سوی بوسیدن

زمان را هدر ندهید. هر زمانی که حس کردید وقتش است، پیش بروید. چشمان‌تان را ببندید. به او تکیه کنید و عشقبازی و بوسه را شروع کنید.

تکنیک‌های بوسیدن

باز بودن لب‌ها: لب‌های خود را به نرمی باز نگه دارید. حالت پوکر روی لب برای زمانی است که می‌خواهید یکی از اعضای خانواده را ببوسید. اما وقتی لب‌ها را کمی جدا از هم نگاه می‌دارید، باعث می‌شود حس آماده بودن برای بوسه القا شود.

بوسه‌های نرم: سعی کنید با بوسه‌های نرم و ملایم و آهسته شروع کنید. در ابتدای کار به هیچ عنوان از زبان و دندان استفاده نکنید. اگر پارتنر شما، پذیرا بود، بصورت آهسته به سمت بوس فرانسوی هم می‌توانید پیش بروید. سعی کنید از بوسه با سروصدا اجتناب کنید. سروصدا می‌تواند حواس هردوی شما را پرت کند و احتمال دارد، غرق شدن شما در فضای بوسه را در هم شکند. اگر حس کردید که پارتنر شما مشکلی ندارد به او نزدیک‌تر شوید و لب‌تان را بیشتر بر لب او بفشارید.

آرام باشید: برای زمان حال که هنوز خیلی با هم صمیمی نشده‌اید، از سروصدا در مقابل دهان پارتنرتان اجتناب ورزید. بوسیدن نرم و آرام به شخص مقابل شما این امکان را می‌دهد که در صورت احساس ناراحتی، به آرامی خودش را عقب بکشد. همچنین در همین حین به شما امکان اینکه علاقه‌تان را ارزیابی کنید، داده می‌شود.

بزاق دهان: در یک سطح قابل کنترلی از میزان بزاق دهان باقی بمانید. وقتی با ولع ببوسید احتمال بزاق ترشح در دهان زیاد است. اگر لب‌هایتان کمی مرطوب شد، با احتیاط آب دهان‌تان را قورت دهید تا بیش از این بزاق از دهانتان خارج نشود.

قفل کردن لب‌ها: اگر تا اینجای کار را خوب پیش رفتید و گام اول را محکم برداشتید، اکنون وقت آن است که قفل کردن لب‌ها را امتحان کنید. قفل کردن لب‌ها برای لب گرفتن‌های نزدیک‌تر (علی‌الخصوص بوس فرانسوی) بسیار مناسب است و کار شما را راحت‌تر می‌کند. اساسا قفل کردن لب‌ها بدین شکل است که دو نفر لب‌هایشان را داخل لب‌های یکدیگر قرار می‌دهند. از پایین به بالا به این ترتیب دو قسمت لب‌های دو نفر قرار می‌گیرند: لب پایینی شما، لب پایینی پارتنر شما، لب بالایی شما و در بالاتر از همه لب فوقانی پارتنر شما قرار می‌گیرد. مهم ترین نکته این است که حتما لپ پایینی پارتنر شما در بین لب‌های شما قرار بگیرد. بیشتر افراد دارای لب پایینی بزرگی هستند و همین باعث می‌شود لذت شما زیاد شود.

تنفس: حتما بدرستی نفس بکشید. در حالت ایده‌آل، هنگام بوسه می توانید از طریق بینی خود به راحتی نفس بکشید. اما اگر چنین چیزی امکان پذیر نبود، می‌توانید حدود یک ثانیه از هم دور شوید تا نفس بکشید و دوباره به سمت یکدیگر بروید.

استفاده از دست: در طول بوسیدن پاتنرتان حتما سعی کنید از دستانتان استفاده کنید. اجازه ندهید که دستانتان مانند دو رشته فرنگی آویزان شود و از آن‌ها به خوبی استفاده کنید. در ادامه استفاده‌هایی که می‌توانید از دستان‌تان بکنید را برای شما آورده‌ایم. شما می‌توانید دستان خود را به آرامی روی شانه‌های پاتنر خود و یا دور کمر او قرار دهید. (در فرهنگ غرب، معمولاً دختران دست های خود را دور کمر پسر می‌گذارند.). صمیمیت خود را با نزدیک تر کردن پارتنرتان به خود بیشتر کنید.

دستان خود را در دو طرف صورت طرف مقابل قرار دهید، از انگشت شست خود برای نوازش کردن گونه وی می‌توانید بهره ببرید. همچنین شما قادرید یک دست خود را زیر چانه او قرار دهید و آن را به سمت بالا کج کنید. یکی دیگر از حرکات جدی بااحساس این است که هر دو دست را در پشت سر پارتنر خود قرار دهید و دستان‌تان را در موهای او فشار دهید و یا به آرامی موهای او را بکشید.

تست استفاده از زبان: هنگامی که قسمت لب پایین پارتنر‌تان بین دو لب شما قرار دارد، نوک زبان خود را به آرامی روی آن بکشید. ببینید او چگونه پاسخ می دهد. اگر او همراهی کرد و لبش را به زبان شما فشار داد، مطمئن باشید که شما باید همچنان بر شدت بوسه ادامه دهید. اما اگر پارتنر شما خودش را عقب کشید، بهتر است فعلاً بیخیال زبان شوید و فقط به بوسه از لب بسنده کنید.

بوسه فرانسوی (اختیاری): از بوسه‎‌ای که در آن از زبان استفاده شود، در فرهنگ غرب، بعنوان بوسه فرانسوی یاد می شود. بوسه فرانسوی بدین شکل انجام می‌شود. زبان خود را در امتداد قسمت داخلی لب پایین پارتنر خود قرار دهید. سعی کنید در ابتدا به آرامی و نرمی زبان خود را حرکت دهید، تنها درصورتی که به نظر می رسد او هم به این کار شما خوب جواب می‌دهد، سرعت و فشار را افزایش دهید.

بوسه ترکیبی: خودتان را مجبور نکنید که بوسه زبانی را تا همیشه ادامه دهید. بوسه نرم و سخت، کند و سریع، عمیق و کم عمق را با یکدیگر ترکیب کنید. حتی می توانید برای استراحت دادن به لب های‌تان برای چند دقیقه به عقب برگردید و از بوسیدن دست بکشید و دوباره برگردید.

این شکل بوسیدن و استفاده ترکیبی باعث می شود شریک زندگی تان از پیش بینی لحظاتی دیگر جلوگیری کند. حفظ این حس غافلگیری و خودجوش بودن به بوسه های شما کمک می کند تا از بی حاصل شدن جلوگیری کنند.

نوک زبان خود را درون دهان شریک زندگی خود قرار دهید و به آرامی آن را در مقابل نوک زبان او حرکت دهید. از حرکات سبک و تکان دهنده استفاده کنید و زبان خود را در حال حرکت نگه دارید. اگر طرف مقابل‌تان پذیرا بود و از زبان شما استقبال کردن حرکت‌یهای عمیق تر و سخت‌تری را می‌توانید امتحان کنید.

گاز زدن (اختیاری): با ملایمت با دندادن‌هایتان لب‌های پارتنر خود را گاز کوچک بزنید. دندان‌ها یکی از ابزارهای مهم بوسیدن نیستند، اما کشیدن آن‌ها بر روی لب پاتنرتان می‌تواند یکی حرکت غیرمنتظره دیگر برای پارتنر شما باشد. اگر خواستید این کار را انجام دهید، حتما به نکاتی در ادامه گفته می‌شود، توجه کنید.

تا حد امکان از فشار آوردن زیاد بپرهیزید. به یاد داشته باشید که قصد شما از دندان زدن نوازش لب‌های اوست نه به در آوردن آن‌ها.

به آهستگی دندان بزنید. نداشتن سرعت به شما کمک می‌کند کنترل زیادی بر روی دندان‌هایتان داشته باشید و بدون قصد به لب‌های او آسیب وارد نکنید.

وقتی لب‌هایتان در یکدیگر قفل شده است، دندان‌های خود را روی لب پایین پاتنر خود قرار دهید و به آرامی آن‌ها را به جلو هل بدهید تا دندان‌هایتان تقریباً در انتهای لب او قرار بگیرد. یک لحظه مکث کنید، سپس بوسیدن را از سر بگیرید.

بیش از حد این کار را تکرار نکنید. دندان زدن به لب باید یک موقعیت گاه به گاه باشد، نه یک بخش اصلی از بوسیدن.

آماده هر عکس‌العملی باشید. همه افراد دوست ندارند در حین بوسیدن لب‌هایشان گاز گرفته شود. اگر پاتنر شما به خوبی عکس‌العمل نشان نمی‌دهد، سعی کنید خیلی اصرار نورزید. احتمالاً این موضوع مربوط به سلیقه شخصی اوست و نه یک عیب در تکنیک شما.

استراحت: با استراحت های گاه به گاه شدت بوسه را افزایش دهید. یک لحظه خودتان را عقب بکشید و به چشمان او خیره نگاه کنید، حرفی را در گوش او زمزمه کنید، یا به راحتی نفس خود را بگیرید و سپس بوسیدن را از سر بگیرید. این لحظات کوچک نه تنها مانع بوسیدن شما نمی‌شوند، بلکه بوسه را صمیمی‌تر می‌کنند. این کار به طرف مقابل شما این حس را می دهد که شما او را به عنوان یک فرد کامل می بینید و تمام چیزهای او برای شما اهمیت دارد، و نه صرفاً بوسیدن

موضوع مطلب: طریقه ی لب گرفتن از یک دختر
1- منتظر وضعیت مناسب باشید. تماس چشمی، وضعیت دست‌ها و نحوه‌ی قرار گرفتن سرها نسبت به هم را بسنجید و موقعیت مناسب را به دست آورید.
2- زودتر کار را تمام کنید. منتظر ماندن فقط لحظات را سردتر و بی‌لطافت‌تر خواهد کرد.
3- تماس چشمی را در هنگام نزدیک شدن حفظ کنید. سعی کنید تا لحظه‌ی تماس لب‌ها چشمانتان را نبندید.
4- کمی سرتان را به یک سو بچرخانید تا هنگام نزدیک شدن و بوسیدن بینی‌هایتان به هم نخورد و باعث خراب شدن ملاقاتتان نشود.
5- لب‌هایتان را با ملایمت روی لب‌های معشوقتان فشار دهید. فعلا سعی نکنید دم را بمکید.
6- خودتان را رها کنید. به چشم‌های معشوقتان نگاه کنید. اگر دیدید او به شما نگاه نمی‌کند بهتر است ادامه ندهید.
7- پس از بوسه‌ی اول ، معشوقتان را دوباره ببوسید. برای بوسه‌های بعدی آزادی عمل و راحتی و بیشتری دارید در نتیجه لذت بیشتری هم خواهید برد.

8- با بوسه‌هایتان بدن معشوقتان را کاوش کنید. به نرمی و با لطافت گردن،‌گوش‌ها و مژگان او را ببوسید. حالا دیگر باید حال بهتری داشته باشید از این به بعد دیگر خودتان می‌دانید چگونه ببوسید و کجاها را مورد نوازش و بوسه قرار دهید.بوسیدن بشکل پروانه
در روبروی همدیگر قرار گیرید به فاصله کمتر از یک نفس و سپس بازکنید و ببندید پلکهایتان را در مقابل نفر مقابل.اگر شما اینکار را صحیح انجام دهیداحساس بال زدن دونفره شما یکی خواهد شد در قلبهایتان.


بوسه ازگونه
یک بوس دوستانه به معنای من واقعا شمارا دوست دارم.اولین بوسیدنی که معمولا در قرارهااتفاق می افتد این روش میباشد.دستهایتان را روی شانه طرف مقابل قراردهید سپس بطور آقاوار لبهایتان را به گونه طرف مقابل تماس دهید و اهسته بگذرانید.


بوسه از لاله گوش
نرمه گوش رابچشید و مک بزنید .از مک زدن با صدای بلند خودداری شودچون گوشها حساس به صدای بلند هستند.

بوسه اسکیمویی
در این حالت صورت دونفر بایستی به اندازه کمتر از یک نفس به هم نزدیک شده سپس بینی های خودرا به یکدیگر بمالید.
بوسه از چشمان
سر طرف مقابل را با دو دستان حود بگیرید و به آرامی سر یار خود را به طرفی که می خواهید ببوسید حرکت دهیدسپس بطور آهسته بوسه خود را بطرف چشمان طرف مقابل خود سوق دهیدویک بوسه محبت آمیز از قسمت بالای چشمان بسته شده بکنید.

بوسه از پلک
هنگامی که شریک شما در حال استراحت با چشمان بسته می باشد خیلی خیلی محترمانه بوسه ای از فسمت فوقانی پلکها بکنید.(یه بوسه خیلی خودمانی)

بوسه از انگشتان
هنگام خواب انگشتان طرف مقابلتان را مک بزنید.این عمل می تواند خیلی فریبا و لذت بخش باشد.
بوسه از پا
یک رفتار شهوانی و خیالی. این عمل ممکن غلغلک دهنده باشد اما ارام باشید و از این حرکت لذت ببرید.

بوسه از پیشانی
این بوس به بوس مادرانه یا دوستانه معروف است .بوسه از پیشانی به هر کسی می تواند آرامش ببخشد. برای اینکار لبان خود را به آرامی باپیشانی طرف مقابل تماس داده و بگذارنید.

بوسه منجمد
یک بوسه شوخی آمیز. برای اینکار یک تکه یخ کوچک را دهان خود بگذاریدسپس دهان خود را باز کنید و یک بوسه از طرف مقابل خود بفرمایین(البته با زبان خود تکه یخ را تکان دهید) این بوسه شهوانی فرانسوی می باشد.

بوسه فرانسوی
در این نوع از بوسه زبانها با یکدیگردرگیر می گردد

بوسه میوه ای
در این حالت شما باید یک تکه میوه را بین دو لب خود قراردهید(میوه های آبدار مثل انگور- توت فرنگی - تکه کوچکی از آناناس یا انبه ایده ال هستند)همدستان را ببوسیددر این حین گاز کوچکی از میوه بزنیداینکار را ادامه دهید تا میوه نیمه شود در این حال اجازه دهید آب میوه بر روی دهانتان جاری شود.

بوسه از دستان
دست همسرتان را به آرامی تا پیش لبهایتان بالا بیاوریدسپس به اهستگی لب خودرا بر پشت دست همسرتان لمس دهید(منظور اینه که ماچ کنِید).البته حالت قدیمی این نوع بوسه به حالت تعظیم وار بود که نمایش دهنده تسلیم مرد در برابر زن بود.


یه بوسه با مزه
لب خود را با یک نوار چسب ببندیدوسپس توجه شریک خود را جلب کنیدوقتی همسرتان به شما نزدیک شدسروصدا ایجاد کنید بطوری که مثلا در حال گفتن چیری هستیدو طوری وانمود کنید که نمی توانید نوار جسب را باز کنیدوقتی که یار شما نوار چسب را از لب شما باز می کند تا بفهمد که شما چه می گوییدبه او بگوییداین لبها فقط برای یک چیز خوب است و سپس یک بوسه اتشی مزاج از او بگیرید.

بوسه از نوع گرم و سرد
زبان شریک خود را بلیسید تا گرم گرم شود . سپس بلافاصله وزش بادی بر روی آن با دهان خود ایجاد نماییداین کار باعث ایجاد سر و صدای شهوانی از طرف مقابل خواهد شد.

بوسه زیر دارواش(نوعی گیاه )
خاطر خواه خود را با یک بوسه آقا منشانه زیر گیاه دارواش غافلگیر نمایید. این حالت همچنین برای افراد خجالتی عالیه تا از شریک خود یه بوسه توپ بگیرند.

بوسه بصورت به حروف نوشتن
برای یار خود یک بوسه در نامه های مخصوص این کار بفرسـتیدو به جای هر بوسه یک حرف x در یک ردیف بنویسید مثل این xxxxxxx


بوسه زبانی
اندکی قبل از بوسیدن زبان خود را برروی لبهای عاشق خود حرکت دهید و لب بالا یا پایین هم فرقی نمی کند و این بستگی به موقعیت لبهای شما دارد.( آخر خوشگذرانی )

بوسه و نوازش کردن گردن
در این حالت شما بایستی از بالای گردن به سمت پایین شروع به خوردن نمایید(حالت خوردن )در آخر کار هم یه بوسه جانانه از لبان طرف مقابل بفرمایین.

تهیه و تنظیم در مجله آموزش جنسی و. زناشویی طبتاج http://tebtaj.ir

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی