Code Center

محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

لذت رابطه جنسی دهانی را چگونه زیادتر کنیم؟

برخی از زنان لذت دهانی را کمی ناراحت کننده می دانند ولی اساس آن بسیار ساده است. برای داشتن یک لذت دهانی ایده آل و یادگیری چند تکینیک جدید راهنمای مخصوص ما را در این زمینه بخوانید.

به گزارش سایت طبتاج  بعضی از افراد به رابطه جنسی دهانی علاقه دارند و این نوع آمیزش برایشان بسیار لذت بخش است که البته باید به درستی انجام شود و نکات بهداشتی نیز رعایت شوند.

رابطه جنسی دهانی

آمیزش جنسی دهانی برای هر دو شریک جنسی بسیار لذت بخش است، پس مطمین باشید که به درستی انجام شود!

با راهنمایی ما می توانید بهترین راه برای ارایه و دریافت آمیزش جنسی دهانی از شریکتان کسب کنید.
زمانی که رابطه جنسی دهانی به مفهوم لذت بردن در تخت است، برای زن و مرد دارای اهمیت و درجه ی بالایی است، تعجبی هم ندارد! نه تنها آمیزش جنسی دهانی راهی لذت بخش برای عشق بازی است بلکه زمانی که درست انجام شود یکی از جنبه های صمیمانه و سرورانگیز رابطه برای شریکتان خواهد بود.

اگر کمی احساس ناراحتی می کنید و معذب هستید (چه دهنده و چه گیرنده باشید) این احساس را از خود دور کنید. آمیزش جنسی دهانی بخشی از زندگی جنسی سالم است و نصایح بسیاری هست برای اینکه بهترین لذت را در این بخش داشته باشید.

تصویر

برخی از زنان لذت دهانی را کمی ناراحت کننده می دانند ولی اساس آن بسیار ساده است. برای داشتن یک لذت دهانی ایده آل و یادگیری چند تکینیک جدید راهنمای مخصوص ما را در این زمینه بخوانید.


آمیزش جنسی دهانی برای زنان

اگر می خواهید جذاب ترین آمیزش جنسی دهانی را داشته باشید و مرد شما مایل به اینکار نیست، زمان آن رسیده است که به او کمک کنید. در اینجا می توانید نکات مهمی رو در این زمینه پیدا کنید:

از او بخواهید با آرامش این کار را انجام دهد

آمیزش جنسی دهانی بهترین راه عشق بازی است در نتیجه از شریکتان بخواهید به آرامی انجام دهد و بهترین استفاده را ازآن ببرد. از لحظه ی اول وارد محدوده آلت تناسلی شدن، اشتباهی است که اغلب مردان انجام می دهند. اگر از او بخواهید اول به آرامی اعضای بدنتان را ببوسد و بلیسد، این کار باعث آمادگی و هیجان شما می شود. به او نشان دهید که از نوازش کدامین قسمت بدنتان لذت می برید، برای مثال: نوک سینه، پشت تان، گردن و ران ها و…، هر آنچه که شما را تحریک می کند.

موقعیت تان را تغییر دهید

نیاز نیست شریکتان تمام وقت بین پاهای شما زانو زده باشد تا بهترین نتیجه و رضایت ایجاد شود. یکی از روش های معروف تحریک مهبل با دهان و زبان “کیوین” نامیده می شود که در آن مرد در سمت راست بدن شما زانو می زند و سرش را به ران شما تکیه می دهد.
برای تغییر وضعیت می توانید بخواهید شریکتان دراز کشیده و شما روی او – رو به سقف- باشید، در نتیجه می توانید به بدن او تکیه کنید و فشار را کنترل کنید، در صورت فشار زیاد می توانید بدنتان را بالا بکشید و یا اگر لازم بود آلتتان را به وی نزدیک تر کنید.

دست شریکتان را بلیسید

بیشتر آقایان نمی دانند بهترین راه برای استفاده از زبان شان چیست، چرا به آنها نشان ندهیم؟؟ دست او را در دست بگیرید و از زبان خودتان روی کف دست اش استفاده کنید.

بیشتر آقایان از نوک زبانشان استفاده می کنند، زمانیکه ببینند شما از سطح زبان به جای نوک زبان استفاده می کنید و حرکتتان آرام است احتمالاً شگفت زده شوند.

حرکات شریکتان را هدایت کنید

اگر شریکتان در موقعیتی است که امکان شنیدن شما را دارد، حتمن به او بگویید چه چیزی می خواهید. از کلمات واضح و ساده استفاده کنید، برای مثال: “آرامتر”، “محکمتر” و “تندتر”.
به خاطر داشته باشید، احتمال اینکه شریکتان نتواند صحبت شما را بشنود بسیار زیاد است در نتیجه حرکت بدن شما به مراتب مهمتر است. بدنتان را به وی بچسبانید اگر نیاز دارید او را محمکتر حس کنید، یا اگر خیلی زود دارد پیش می رود یا احساس فشار دارید بدنتان را از وی دور کنید.

نقطه V را به وی نشان دهید

اگر شریکتان منطقه ی درستی را نمی لیسد ، با انگشتتان نقطه V را به وی نشان دهید و به او نشان دهید که زبانش را باید کجا بگذارد. با انگشتتان منطقه را مشخص کنید و از او بخواهید منطقه ی بین انگشتتان را بلیسد.

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی