Code Center

محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

تشخیص باکره بودن از ظاهر دختر تشخیص بکارت سالم

تشخیص باکره بودن از ظاهر دختر، چشم، گردن، زانو، راه رفتن و صورت

تشخیص باکره بودن از ظاهر,تشخیص باکره بودن از چشم دختر,تشخیص باکره بودن از روی گردن,تشخیص باکره بودن از روی زانو,تشخیص باکره بودن دختر از روی چشم,تشخیص باکره بودن از روی راه رفتن,روش عجیب مادرشوهر تهرانی برای تشخیص باکره بودن عروس

 

بعضی ها ادعا دارند که تشخیص باکره بودن از چشم، از روی زانو، از روی راه رفتن و … امکان پذیره. که چیزی جز خرافات جنسی نیست. پس چطور تشخیص بدم پردم سالمه؟ آیا تشخیص سالم بودن بکارت توسط خود فرد امکان پذیره؟

 

در مقاله “اطلاعاتی کامل درباره پرده بکارت” به طور مفصل درباره پرده بکارت توضیح دادیم. و اما سوالی که ذهن اکثر دختران مجرد یا به نوعی باکره رو درگیر کرده اینه که: چطور تشخیص بدم پردم سالمه؟ اولین موردی که لازمه بدونیم، تشخیص سالم بودن بکارت توسط خود فرد خیلی از اوقات باعث آسیب دیدگی میشه. برای معاینه حتما باید به پزشک و ماما مراجعه کنیم همچنین تشخیص پارگی بکارت در پزشک قانونی هم انجام میشه. با ادامه مقاله همراه باشید تا جواب سوال تون رو بگیرید.

 

تشخیص باکره بودن از ظاهر دختر، چشم، گردن، زانو، راه رفتن و صورت

 

تشخیص باکره بودن دختر

 

آیا تشخیص باکره بودن دختر بدون انجام تست و معاینه ممکنه؟ تشخیص باکره بودن از چشم، از روی زانو، ناف، از روی راه رفتن و دیگر علائم ظاهری و جسمی امکان پذیره؟

 

این دسته از سوالات برای زوج هایی که در شرف ازدواج هستند ممکن است پیش بیاید. برای بسیاری از پسران باکره بودن همسر آینده شان بسیار مهم است و یکی از شروط ازدواجشان سالم بودن پرده بکارت است. شاید غیر قابل باور باشه اما برخی افراد معتقدند که قادر به تشخیص باکره بودن دختر از روی علائم ظاهری هستند، برای مثال:

 

تشخیص باکره بودن از ظاهر

تشخیص باکره بودن از گردن

تشخیص باکره بودن از صورت

تشخیص باکره بودن از چشم

تشخیص باکره بودن از روی زانو

تشخیص باکره بودن از روی ناف

تشخیص باکره بودن از روی راه رفتن

 

اما آیا این امر واقعیت دارد یا برای تشخیص باکرگی نیاز به علم پزشکی است؟

 

غیر ممکن است که بتوانید دختر باکره و غیر باکره را از روی نحوه راه رفتن، رفتار، صحبت یا دلبری کردن تشخیص دهید. برخلاف انتظار ما که دختران باکره هنگام ورود به تخت خواب خجالت می کشند و می ترسند ، برخی از خانم های باکره مشتاق تجربه این هیجان هستند و از قبل خودشان را با دیدن فیلم های آموزشی و کتاب آماده کرده اند، ممکن است هنگام روبرویی با چنین دختری فکر کنید که او از قبل رابطه داشته اما این تصور تصوری غلط است و هیچگاه از روی رفتار نمی توان باکره بودن یا نبودن را تشخیص داد.

 

پارگی بکارت بدون خونریزی

 

نداشتن خونریزی در اولین نزدیکی دلیل بر عدم پارگی نیست. در حقیقت خونریزی ناشی از دخول دلیلی بر داشتن پرده بکارت و پارگی آن نیست. تنها 50 درصد دختران در اثر دخول و پارگی پرده بکارت خونریزی دارند و مابقی پارگی بکارت بدون خونریزی خواهند داشت.

 

دلایل ترس دختران برای معاینه پرده بکارت

 

یکی از دلایل ترس دختران از مراجعه به پزشک برای معاینه پرده بکارت، اینست که آنها تصور میکنند پزشک اطلاعات خصوصی آنها را ثبت و گزارش می دهد، در حالیکه برای پزشک نه عمل خودارضایی و نه رابطه جنسی بیمار اهمیت نداشته و در این خصوص پرسشی مطرح نمیشود و تنها در جهت معاینه بکارت شما اقدام شده و به شما پاسخ می دهند. دسته ای دیگر از دختران از بیم آنکه شاید یکی از اقوام و دوستان وی را در مطب پزشک ببیند، از ترس آبرو از مراجعه به پزشک زنان خودداری میکنند، این در حالیست که دامنه فعالیت پزشک زنان در مورد دختران مجرد صرفا به چک کردن وجود یا آسیب دیدگی بکارت منتهی نمیشود، اختلالات قاعدگی، عفونت، مشکلات رحم و دسته ای از بیمارهای شایع در زنان میتواند در دختران مجرد نیز بوجود آید و دلیل مراجعه دختران باشد.

 

آیا خودارضایی باعث پارگی بکارت میشود؟

 

خود ارضایی مالشی در صورتیکه شیء خارجی وارد واژن نشود باعث پارگی بکارت نخواهد شد. در صورتیکه خود ارضایی باعث ضربه مستقیم به پرده بکارت شود، می‌تواند موجب پارگی آن شود.

 

نحوه تشخیص پارگی پرده بکارت

 

معاینه انواع پرده بکارت توسط پزشک حدود 30 ثانیه طول می کشد. پزشک از مراجعه کننده درخواست می کند که روی تخت دراز کشیده و پاهایش را باز کند، سپس دکتر لوپ ها را کشیده و از وی میخواهد که مانند ادرار کردن زور بزند. در این هنگام دهانه واژن باز شده و دکتر با مشاده پرده بکارت میتواند نشانه های پرده آسیب دیده را تشخیص دهد.

 

تشخیص سالم بودن بکارت توسط خود فرد

 

چطور تشخیص بدم پردم سالمه؟! تصور اشتباه این است که میتوان به راحتی سالم بودن بکارت را توسط خود فرد تشخیص داد، در صورتیکه اکثر اوقات اینکار باعث آسیب رساندن به پرده بکارت میشود. در نتیجه برای تشخیص سلامت یا پارگی بکارت حتما به پزشک و ماما مراجعه کنید.پیشنهاد می‌کنیم تشخیص پرده بکارت سالم را نیز در سایت ما مطالعه کنید.

 

روش کولپوسکپی برای معاینه پرده بکارت

 

با توجه به مراجعات زیاد دختران به مراکز پزشکی قانونی برای اعاده حیثیت و انجام شکایت در مواردی مانند تجاوز از روش های جدید برای تعیین نوع آسیب دیدگی پرده بکارت استفاده می شود. یکی از این روش های جدید برای تشخیص پارگی بکارت در پزشک قانونی کولپوسکپی است. این آزمایش بین 10 تا 20 دقیقه طول می کشد و در حالی انجام می شود که فرد به کمر روی تخت دراز کشیده و پاهای خود را جمع کرده است. سپس پزشک یک اسپکولوم فلزی را داخل واژن قرار می دهد تا واژن باز بماند و پزشک واژن را بررسی کند. در نهایت پزشک ابزار بزرگنمایی بنام کولپوسکوپ را به مقدار چند سانت داخل فرج قرار می دهد. نور چراغ این ابزار داخل واژن را بررسی می کند و پزشک از طریق لنز دوربین قادر به رویت واژن می گردد. هم چنین برای پاک کردن واژن از هر گونه آلودگی، دهانه رحم و واژن به وسیله پنبه تمیز می شود. احتمال دارد پزشک برای پاکسازی از محلول سرکه یا سایر محلول ها استفاده کند. در این صورت احتمال سوزش وجود دارد. محلول کمک می کند بخش های مشکوک مشخص شوند.

 

  تشخیص سالم بودن بکارت توسط خود فرد / تشخیص بکارت سالم

طبتاجhttp://tebtaj.ir

خواندن مطالب زیر به شما پیشنهاد می شود :

برچسب‌ها

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی