Code Center

محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

پرسش و پاسخ رابطه مقعدی آنال

در این زمینه سوالات زیادی مطرح می شود و لازم دیدیم که پاسخ های شما را بدهیم برخی از افراد برای تشریح سوالات خود خاطرات رابطه مقعدی خود را ارسال کردند. و یا اولین رابطه مقعدی که با همسرشان داشتند برایشان مشکل ساز بوده است.

 

معاینه مقعدی مردان و معاینه مقعدی زنان

معاینه با انگشت برای تشخیص مشکلات ساختار لگنی و زیر شکم کاربرد دارد، لوبریکانت ابزاری است دکتر با استفاده از دستکش، انگشت خود را وارد رکتوم می کند.

این روش برای شناسایی مشکلات پروستاتی در گذشته، شناسایی مشکلات واژن و رحم در زنان، تغییر در ساختار روده و مشکلات ادراری و مقعدی و سرطان کولورکتال مورد استفاده قرار می گیرد.  این نوع تشخص برخی مواقع سبب خونریزی مقعدی می گردد به دلیل فشار بر روی بافت های آن می باشد.

اجبار همسر به رابطه مقعدی

خانمی پرسیدن که آیا رابطه مقعدی درد دارد و در ادامه این سوال بنده جویا شدن که چرا این سوال را مطح کردند و ایشان گفتند که همسرشان مجبورشان به انجام رابطه مقعدی کرده است.

در چنین حالاتی در ابتدا باید بدانید که طبق فتوا مراجع این رابطه کراهت دارد و بنا بر احتیاط واجب باید زن رضایت داشته باشد ولی از آنجا که همسر ممکن است خیانت کند و زندگی ایشان دوچار مشکل شود. لذا به ایشان روش های رابطه مقعدی را توضیح داده و خواستم که با همسرشان صحبت کرده و عواقب سکس مقعدی را به او اطلاع دهند. زیرا بسیاری از مردان از خطرات رابطه مقعدی آگاهی ندارند.

بی شک این رابطه اگر به آرامی و رعایت برخی اصول باشد درد کمتری دارد و اگر ناگهانی و بدون آموزش باشد بافت های پاره شده، خونریزی رخ داده و در بلند مدت ممکن است منجر به سرطان شود.

قبل از این رابطه حتما نظر خانم ها در مورد رابطه مقعدی بپرسید زیرا علاوه بر آسیب های جسمی، آسیب های روحی از جمله عدم تمایل به رابطه جنسی و ادامه دادن زندگی مشترک می تواند رخ دهد.

تشخیص رابطه جنسی از مقعد

رابطه جنسی از مقعد اگر بیش از سه بار باشد قابل تشخصی است. دلایل پزشکی آن تخریب چین‌ های دور سوراخ و این بافت ها به دلیل سایش صاف تر از قبل است. پوست اطراف سوراخ ضخیم شده و گاهی پوست جدید آورده و به سمت داخل کشیده می شود.

اگر این رابطه بلند مدت باشد علاوه بر پوست بیرونی، بخش های داخلی از جمله رکتوم نیز پوست کلفتی پیدا می کند. در این حالت مقعد به صورت قیف به سمت داخل در آمده و سبب شل شدگی اسفنکتر می شود. از علایم دیگر زخم در ناحیه مقعدی و یا بیماری هایی از جمله بواسیر، زگیل و هموروئید می باشد.

این روش ها توسط پزشکی قانونی برای امور حقوقی برای تشخیص رابطه مقعدی پسر و رابطه مقعدی با دوست پسر نیز مورد استفاده قرار می گیرد و در امور شکایت یا تجاوز از مقعد نتایج به دادگستری و دادگاه ارسال می شود.

چگونه واژن و مقعد قبل و بعد از زایمان تنگ کنیم؟

برخی زنان بر اثر رابطه مقعدی با شوهر دچار مشکل شده و سوال می کنند که مقعدم خیلی گشاد شده ، چگونه مقعدم را تنگ کنم ؟ در جواب این سوال باید بگوییم که  گشاد شدن مقعد هنگامی که رابطه مقعدی را ترک کنید تا حدی بر می گردد و با برخی تکنیک ها می توانید مشکل را حل کنید این تمرینات به زنانی که زایمان کرده و واژنشان بزرگ شده نیز کمک می کند.

شاید اولین بار که با همسرشان رابطه داشتن برای کاهش درد به روش های بزرگ کردن مقعد فک کردند ولی اکنون به دلیل مشکلات روده ای نیازه به کاهش آن دارند.

یکی از راه های درمان گشادی مقعدی  تمرینات کیگل است. این تمرین سبب تقویت ماهیچه مثانه، واژن و مقعد می شود و از متداولترین روش های درمان گشاد شدن مقعد می باشد. در زمان ادرار بدون استفاده از دست به مدت ۴ ثانیه جلو آمدن ادرار را گرفته و سپس رها کنید.

برای چک کردن اینکه تمرین را به درستی انجام می دهید دست خود را شسته در واژن فرو کرده آرام فشار دهید و گر حساس کردین که می توانید به دست خود که در درون واژن است فضار وارد کنید، حتی اندک، تمرینتان را درست انجام داده اید و هر روز به مدت ده بار ادرار خود را برای چهارثانیه نگداشته و سپس رها کنید.

این کار را دو ماه ادامه دهید و اگر تاثیری حس نکردید از روش های دیگر به جای تمرینات کیگل استفاده کنید.

روش های دیگه تقویت می توان به مخروط واژنی و تحریک الکتریکی اشاره کرد ولی راه دیگری که هیزینه بر نبوده و عواض ندارد. این است که روزا به مدت ۲۰ بار در فاصله زمانی تقریبا مشخص (منهای زمان خواب) ماهیچه های آن بخش را که میخواهید تنگ شود منقبض و منبسط کنید.

در این روش ایستاده این کار را کرده، به پشت و شکم بخوابید و امتحان کنید. از رون پا به سمت مقعد فشار وارد کنید. در روزهای اول ممکن است فشار کم باشد ولی به مرور فشار به ناحیه زیاد شده و ماهیچه های آن بخش تقویت می شود.

معایب پزشکی ریختن آب منی داخل مقعد

این اتفاق در برخی روابط رخ می دهد در این روابط دو خطای خیلی بزرگ گریبان گیر فرد می شود. یک از کاندم استفاده نشده و خطر ابتلا به بیماری های مقاربتی و ویروسی همچون ایدز رخ می دهد.

دومین نکته این است منی به دلیل حاوی بودن مواد قندی و پروتئینی، سبب رشد باکتری در سوراخ و نواحی مقطع شده و این موضوع برای زن بسیار خطرناک است و در برخی مطالعات عامل اعتیاد مقعدی شناخته شده است.

سومین نکته این است باکتری ها وارد دستگاه تناسلی مرد شده و سبب بیماری هایی از پروستات می شود. لذا از ریختن اسپرم در مقعد و عدم استفاده از کاندوم اجتناب کنید.

تهیه و تنظیم مطلب در مجله آموزش زناشویی و جنسی برداشت و  طبتاج و طب سنتی

محتوای این سایت جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد در صورتی که زیر 18  سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی