Code Center

محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

آموزش ماساژ جنسی و سکسی برای زنان و مردان

ماساژ جنسی به ایجاد اعتماد فیزیکی و روانی کمک میکند برای این که یکی از دو طرف خود را در محاصره دستهای دیگری قرار میدهد . در موقع ماساژ جنسی باید بالعکس عکس‌العمل کلامی و بدنی همسرتان خوب توجه کرده و باتوجه به میزان خشنودی و احتیاج وی به ماساژ دیگر قسمتهای بدنش ادامه دهد.

به گزارش سایت  طبتاج   ماساژ جنسی، نوعی عشق ورزیدن و روندی درمانی است که موجب آزاد شدن کششهای بدن و فشارهای روحی است، همچنین ماساژ جنسی به فرد اجازه میدهد تا با ازادی بیشتری از روابط دو طرفه موردپسند لذت ببرد. اگر دو طرف یکدیگر را به نوبت ماساژ دهند، هر دو می توانند لذت تقسیم نقش را در دادن و گرفتن خوشی فرا گیرند.

ماساژ جنسی ابزار مناسبی جهت برپا داشتن روابط فیزیکی در زمانی ست که شهوت یکی از دو طرف کم است، و یا زمانیکه اختلالی جنسی و یا وضعیت فیزیکی خاصی موجود است که سبب محدودیت و یا جلوگیری از روابط جنسی کامل بین دو طرف می گردد. با ادامه لمس طرف مقابل، احساسات نخست که به دنبال تماسهای فیزیکی به جنبش در آمده ادامه میابد، و موجب جلوگیری از پیدایش حس ناامیدی و ایجاد احتیاج و حس تنهائی خواهد شد.

ماساژ جنسی به ایجاد اعتماد فیزیکی و روانی کمک میکند برای این که یکی از دو طرف خود را در محاصره دستهای دیگری قرار میدهد . در موقع ماساژ جنسی باید بالعکس عکس العمل کلامی و بدنی همسرتان خوب توجه کرده و باتوجه به میزان خشنودی و احتیاج وی به ماساژ دیگر قسمتهای بدنش ادامه دهد.

اصول ماساژ جنسی و شهوانی:

• بهتر است ماساژ جنسی روی یک پارچه قابل انعطاف و لطیف و روی زمین انجام شود. تخت خوابهای فنری برای این کار مطلوب نیستند.

• برای انجام ماساژ جنسی باید محیط شما راحت و امن بوده و مضطرب تردد دیگران و مزاحمت سایرین نباشید.

• قبل از آغاز ماساژ جنسی دستهای خود را تمیز شسته و آن ها را گرم کنید.

• مراقب باشید که روغن ماساژی که استفاده می کنید خیلی گرم یا خیلی سرد نباشد.

• در موقع ماساژ جنسی ساعت مچی انگشتر و زیورآلات خود را بیرون کنید تا به پوست وی آسیبی نرسد.

• مدام نخست روغن ماساژ را روی دستهای خود ریخته بعد به بدن همسرتان بمالید. گاهی درصورتی که روغن یا لوسیون ماساژ را مستقیما” روی بدن بریزید آزاردهنده خواهد بود.

• از آغاز ماساژ جنسی تا پایان آن اصلاً وقت هردو دست خود را باهم از بدن وی برندارید.

• مدام با نرمی و صرف وقت ماساژ دهید و اصلاً شتاب نکنید.

درصورتی که هر دو شما پی برده اید که ماساژ جنسی، شروعی با اهمیت برای عشقبازی است سپس یکبار که تمایل جنسی زیادی داشته و تمام بدنتان در وضعیت ارامش است، میتوانید با نوازش قسمت تحریک شونده شریکتان، موجب افزایش وضعیت جنسی وی شوید.

آموزش ماساژ جنسی

فراهم شدن جهت ماساژ جنسی:

هر موقع که آماده انجام یک ماساژ جنسی و باشکوه هستید، برای خلق یک جو عاشقانه وقت بگذارید تا شریک شما بفهمد که این یک حالت خاص است. جهت ایجاد یک محیط خوش بو و معطّر، دور تا دور اتاق را به وسیله گلهای خوش بو تزئین کنید و برای ایجاد یک محیط عاشقانه از برخی شمع کمک بگیرید، اما آن ها را در فاصله ای امن از محل ماساژ بگذارید .

تشک یا سطحی را که بر روی آن تصمیم انجام ماساژ جنسی را دارید، به وسیله ملحفه های تمیز و پاک پوشانده و همچنین ملحفه های اضافی و حوله های تمیز برای مواقعی که شریک شما حس سرما میکند در کنار خود داشته باشید. به عنوان موسیقی پس زمینه در ماساژ، یکی از موسیقی های سبک مورد علاقه خود را انتخاب کنید، ولی مراقب باشید که صدای زیاد موسیقی باعث برهم خوردن ریتم طبیعی حرکات ماساژ شما نشود.

به دقت برنامه و حرکات ماساژتان را انتخاب کنید تا بدین صورت هر دو شما حس آسودگی کنید. اگر تمامی لباسها را از تن بیرون نموده اید ، باید حرارت اتاق گرم و بدون رطوبت باشد. از داشتن یک محیط شخصی( Privacy) اطمینان حاصل کنید تا بدین گونه فرد گیرنده ماساژ جنسی قادر باشد تمامی اذهان و نگرانیها را از خود دور کرده، و فرد ماساژ دهنده هم بتواند تمام توجه خود را معطوف انجام ماساژ نماید.

در یک ماساژ جنسی کامل( بر روی تمام بدن)، هر دو شریک به یک زیرانداز محکم مثل یک لایه فوتن( Futon)، یا قشری از اسفنج، و یا یک تشک محکم احتیاج دارند که بتواند وزن بدن آن ها را در زیر فشارهای مالش و حرکات ماساژ تحمل کند. اما پتوهای تاشده، کیسه خوابهای پوشیده شده به وسیله ملحفه، و یا بالشهای محکم قرارگرفته بر روی زمین هم کفایت میکنند . حوله ها و روغن های ماساژ جنسی باید در کنار و دسترس شما باشند.

ماساژ جنسی پیش بینی نشده

مکان ها و موقعیت های گوناگون می توانند ماساژ را به عملی لذتبخش تبدیل کنند. به عنوان مثال، اگر در حال حمام کردن با هم هستید، شما برترین مهلت را جهت یک ماساژ فی البداهه دارید، خصوصأ درصورتی که تماس پوست به پوست بین شما، حس طبیعی لذتبخش و ازادانه ای را ایجاد میکند .

آموزش ماساژ جنسی بدن زن ویژه متاهلین

روشهای انجام ماساژ جنسی:

1. انتخاب روغن مناسب بسیار در ماساژ جنسی مؤثر است

نخستین قدم، چرب کردن موضع ماساژ است. اندازه کمی روغن را در کف یک دست ریخته و بعد هر دو دست را بهم بمالید تا قبل از گستردن آن بر روی بدن به وسیله حرکات قابل انعطاف و آرام و با بکار بردن بخش قابل انعطاف کف دست آن را گرم کرده باشید. در کنار خود دستمال یا حوله ای به خاطر تمیز کردن دستهای خود و یا روغنهای ریخته شده داشته باشید. در صورتیکه شریک شما مالیدن روغن بر روی پوست خود را دوست ندارد، از لوسیون های بدن که وضعیت مقوی برای پوست دارند استفاده کنید.

حرکات روان شما در زمان گستردن روغن بر روی پوست، باعث گرم شدن عضلات و آسان جریان گردش خون شده و بافتهای بدن را برای دیگر مالشها آماده میکند . در این مرحله از ماساژ جنسی نباید شتاب کرد، زیرا به هر دو شما مهلت ارامش میدهد . توجه خود را معطوف یکدیگر کنید.

2. دنبال کردن برجستگیها

در حین ماساژ جنسی تمامی تنشها را از دستانتان بیرون کنید تا بتوانند بر روی برآمدگیها و فرورفتگیهای بدن شریکتان بامهارت بلغزند و سُر بخورند و ذوب شوند و بدین گونه تعبیر واضحتری از فرم و ساختمان بدن هم برای شما و هم برای وی به ارمغان آورند.

3. در ماساژ جنسی باید تماس نزدیکی با همسرتان داشته باشید

با مستقر شدن بصورت باز بر روی کمر شریکتان میتوانید به آسودگی وی را محاصره کرده و تمامی سطح پشت وی را توسط یک حرکت مالشی طولانی مدت و جارو مثل دستان خود در زمان شانه ها و پشت وی مالش دهید. نزدیکی فیزیکی شما، بر جنبه تحریکی ماساژ جنسی می افزاید، ولی مراقب باشید وزن بدنتان را در یک محل متمرکز نکنید.

4. در ماساژ جنسی باید حرکات دورانی داشته باشید

حرکت در ماساژ جنسی تحریکی باید آرام و چرخشی بوده هیچوقت نباید بطور غیرمنتظره در نیمه بدن ختم شوند. مدام دستان خود را در حول برامدگی های بدن به نرمی حرکت دهید. تمامی تنش هائی را که امکان دارد داشته باشد، از یاد ببرد و برای حس لمس دستان شما پذیرنده و آماده تر شود. با به حرکت دراوردن دستهایتان از ناحیه کمر به طرف ساقها و به شکل حرکات ساده عطوفت آمیز و یا، زمانی که قسمت جلوئی بدن را از ناحیه ران به طرف شکم مالش میدهید، شما قادرید تا یک حس یگانگی و کمال را در بدن شریکتان پدید آورید.

5. مالشهای بادبزنی و دایره ای

مالشهای بادبزنی و دایره ای در زمان ماساژ جنسی سبب بیرون آمدن تنش و ازاد کردن فشارها از بافتهای قابل انعطاف بدن گشته، یک حرکت هیپنوتیزم کننده و یک جریان دل پذیر و لذتبخش را در یک ماساژ جنسی بهمراه می آورند.

مالشهای دایره ای برای کلیه منطقه های با سطح گسترده در بدن مثل، کمر و کناره های قفسه سینه، ران ها، شکم و سینه بکار می روند. رمز اثر این مالشها آن است که آن ها را بطور غیر مجزا و بدون درنگ بر روی پوست بدن به صورت پیچشی انجام دهید تا آنکه آماده ادامه ماساژ و پیگیری کردن آن با حرکت بعدی شوید.

6. مالش های بادبزنی یکی از شیوه های ماساژ جنسی میباشد
حرکات بادبزنی می توانند به طرف بالا و یا پایین انجام شوند. در یک حرکت رو به پایین اگر دستان شما به قاعده کمر رسید، با لغزاندن دستها به طرف بالا و در زمان لبه های قفسه دنده ها، به بالای ستون مهره ها باز شوید.

7. مالش های دایره ای
جهت انجام ماساژ جنسی به صورت مالش های دایره ای، هر دو دست را صاف و بطور موازی بر روی بدن بگذارید ، بطوریکه انگشتان دستها وضعیت دور شونده از هم داشته باشند. وجود فاصله ای در حدود 10 سانتیمتر بین دستان شما کافی است. در حالیکه دست راست وضعیت برتری دارد، با یک فشار یکسان بر روی کمر، مالش را در جهت حرکت عقربه های ساعت انجام دهید، اما باید دست راست در جلوی دست چپ حرکت کند.

8. مالشهای قدرتی:

مالشهای قدرتی به ماساژهای جنسی شما تنوع بخشیده، موجب لذتبخش شدن آن می گردد. این مالشها دارای یک اثر تازگی قسمتی بر روی بدن بوده، جریان خون را آسان میکند ، و همچنین شل شدن عضلات گرفته و سفت را در پی داشته و بافتها را از سم ها به دام افتاده در بافت رهایی می بخشد.

شریک شما از تأثیر تحریکی و حسی فشارهای گوناگون موجود در این مالش ها لذت میبرد. بعد از آنکه ماهیچه ها گرم و شل شدند، مالشهای اصطکاکی، ورز دادنی، و ضربه ای را انجام دهید.

جهت تسکین پوست ناحیه مورد ماساژ، باید حرکات قدرتی به وسیله نوازش های حسی دنبال شده و ادامه یابند. حرکات اصطکاکی سبب ساییده شدن و مالش محکم پوست گشته و جهت ازاد کردن بعضی از اعضای بدن از فشارها و تنشها بی بدیل هستند. فشار در این مالش ها باید به آرامی و با حس از طریق قسمتهای ابتدائی کف دست( قسمت قابل انعطاف کف دست)، شست ها، انگشتان و یا چه بسا بندهای انگشتان دست اعمال گردد.

حرکت قدرتی میتواند به صورت یک مالش پی در پی، یک کشیدگی کوتاه، و یا یک حرکت دایره وار انجام شود که طی آن، فشار بر روی نیمه خارجی دایره بیش تر است. حرکات اصطکاکی و سایشی را زمانی انجام دهید که در ناحیه های مجاور استخوان مثل طول ستون مهره ها، در نزدیک تیغه شانه ها، زیر و روی جمجمه، و یا بر روی دستها، پاها و صورت در حال کار کردن هستید.

9. مالشهای تسکین دهنده

مالشهای با دایره بزرگ بر روی شکم بسیار تسلابخش بوده، به شریک شما کمک می کند تا عمیق تر نفس بکشد، بطوریکه بیش تر در تماس با حس جنسی و عاطفی خود قرار میگیرد. مدام بآرامی به شکم نزدیک شوید زیرا شکم، ناحیه ای اسیب پذیر است.

10. تمدد اعصاب کمری

ستون مهره ها معمولأ یکی از پر تنش ترین ناحیه های بدن است. حرکات اصطکاکی گسترده تر و شدیدتر بر روی عضلات و رباطات در زمان ستون مهره ها به رها شدن تنش و سختی عضلات از ناحیه پشت شریک شما کمک کرده، وی را قادر میسازد تا عمیق تر تمدد اعصاب کرده و از ماساژ جنسی لذت ببرد.

در این حرکت، بالشتک شستها بآرامی در ناحیه بالائی کمر و در شیار ناودانی دو طرف ستون مهره ها فشار میآورد، در حالیکه دستها سایر ناحیه ها پشت را ماساژ می دهند. در حالیکه شستهای خود را به طرف پایین کمر حرکت می دهید، وزن خود را بطور یکسان بر روی حرکات مالشی در ماساژ وارد نمائید.

بعد به منظور تکرار کامل حرکت و با اندازه بیشتری فشار، دستان خود را در نزدیکی باسن و ران، بالای سطح پهلویی قفسه دنده ای و بر روی شانه ها بلغزانید. برای تنوع بخشیدن به مالشها، یک حرکت دایره ای کوچک را به وسیله شستهای خود و با حرکت دادن در قسمت پائینی دو طرف ستون مهره ها انجام دهید.

عمل مالیدن و ورز دادن جهت ماساژ قسمتهای گوشتی بدن مثل شانه ها، پهلوها، باسن، و رانها انجام میشود . ورز دادن، همان طور که از اسم آن پیداست، به عملی گفته میشود که نانوا جهت مالیدن و آماده کردن خمیر انجام میدهد ، و به وسیله حرکات مشت کردن و فشار دادن بخش گوشتی در بین انگشتان دست، کف دست، و شستهای یک دست، قبل از انتقال دادن آن به دست دیگر انجام می شود .

بعد دست در حال انتظار، همین حرکات را تکرار میکند و بدین گونه ، بخش گوشتی در بین انگشتان ورز داده میشود . جهت کار کردن بر روی یک قسمت، باید مچ ها و شانه ها در حال استراحت باقی بمانند تا اگر ورز دادن به صورت حرکت موجی و روان به طرف مچ ها و بعد شانه ها برسد.

11. مناطق گوشتی

همان طور که مالشهای قدرتی، به ازاد کردن استرس از عضلات بزرگ کمک کرده و آن ها را در تحریک اعصاب حسی و سرعت پاسخ جنسی یاری می دهند ، حرکات ورز دادنی هم جهت مناطق گوشتی تحریک شونده باسن ها و رانها بسیار مطلوب و خوب اند. به هنگام ماساژ باسن ها، از حرکات لغزشی و قابل انعطاف بر روی برآمدگیها آغاز کرده و بعد ماساژ را با عمل ورز دادن پیش ببرید.

12. مالشهای چابک

حرکات مجزا و تند در عمل ضربش می توانند بعنوان یک بخش مفرح و لذت افزا در ماساژ جنسی انجام شوند. به ویژه آنکه به دلیل ایجاد وضعیت تازگی و حیات قسمتی به پوست بر روی باسن ها و ران ها، میتواند حس جنسی شریک شما را تحریک نماید.

در هر حال اگر شریک شما بواسطه این حرکات، حس اسیب پذیری کند و یا در شرایطی که وضعیت ماساژ یک وضعیت آرامشی و نه تحریکی است، بهتر است که این حرکات را برای هنگامی که بگذارید که تصمیم از ماساژ، ایجاد تحریک و یا انجام مالشهای قدرتی باشد.

13. حفظ وضعیت و فرم درست

در حین ماساژ دادن، امکان دارد زانو زده، نشسته، و یا ایستاده باشید، ولی مدام این نکته مهم را به یاد داشته باشید که در حین ماساژ جنسی، وضعیت صحیح و درستی بخود گرفته و هر موقع حس خستگی و فشار کردید، نفس عمیقی بکشید. با متوقف شدن و شل کردن بدن خود و تنفسی عمیق، وضعیت سرزندگی و فرم خود شما هم در زمان ماساژ جنسی حفظ میشود .

این دستور، افزایش لذت شما برای ماساژ دادن را در پی داشته و بدین ابزار میتوانید گرما، آرامش و تازگی را در دستان خود ریخته و به شریکتان کادو کنید. پیامد داشتن وضعیت درست در زمان ماساژ دادن، افزایش کیفیت حرکات و مالش های ماساژ است.

چند نکته مهم در خصوص ماساژ جنسی:

- در زمان ماساژ جنسی قسمتهای محرک بدن مانند ارنج و داخل رانها را غلغلک بدهید.

- موقع ماساژ جنسی با لبهایتان سراسر بدن وی را ببوسید.

- پوست وی را بین انگشتان خود گرفته و خیلی آهسته و بنرمی نیشگون بگیرید.


- با نوک انگشت به نرمی در زمان ماساژ جنسی مثل یک پر بدن همسرتان را نوازش کنید.

- برای داشتن ماساژ جنسی بهتر با کف انگشتان خود بدن وی را از بالا به پائین لمس کنید.

- گاهی بدن وی را با پشت انگشت هم نوازش کنید.

- قسمت باسن و کفل های وی را نوازش کرده و بمالید.

- با کف دستتان شانه و سینه ولگن و زانوی وی را بمالید این کار به تحریک جنسی همسرتان کمک می کند.

- با دست تمام بدن وی را نوازش کنید.

- ناخن شست را روی یک سینه و ناخن سایر انگشتان را روی سینه دیگر بگذارید و به آرامی فشار دهید.


بیاد داشته باشید که کارهای فوق را هر دو طرف، چه زن و چه مرد، می توانند برای همسر خود انجام داده و لذت ببرند و یک ماساژ جنسی خوب داشته باشند.

ماساژسنگ، ماساژشمع، آروماتراپی، ماساژشیاتسو، یومی هو، ماساژکودک، ماساژ بارداری، پاکسازی پوست رفلکسولوژی، پاکسازی صورت، ماساژ سروصورت، ماساژ لاغری که همه گی تاثیرات بسزایی در بهبود عملکرد بدن و تاثیرات روانی دربدن دارد.

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی