Code Center

محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

4 دشمن و قاتل میل جنسی

مصرف برخی داروها می‌تواند بر تمایلات جنسی تاثیرگذار و سبب ناتوانی جنسی در مردان و سردمزاجی در زنان شود. به عنوان نمونه برخی داروهای قلب، داروهای ضدافسردگی یا داروهای پایین‌آورنده قندخون از این دسته‌اند.

به گزارش سایت طبتاج

4 دشمن میل جنسی که باید برطرف شوند

با بالا رفتن سن میل جنسی کاهش پیدا نمی کند. در واقع خستگی زیاد، عادت یا حتی تغییرات هورمونی می توانند باعث کاهش تمایلات جنسی شوند. برای آنکه میل از دست رفته خود را به دست اورید کافی است این مشکلات را برطرف کنید.

1-خستگی: خستگی روحی یا افسردگی می تواند انرژی شما را به صفر برساند و تمایلات جنسی را کم کند. اگر احساس می کنید هم از نظر جسمی و هم روحی بسیار خسته اید و تمایلی به برقراری رابطه ندارید کمی به خود فرصت دهید تا آرامشتان را بازیابید. عدم تمایل شما به رابطه عاشقانه به معنی زدگی شما از همسرتان نیست. اگر فکر می کنید مساله ای که با آن روبه رویید کمی بغرنج شده است به یک روان شناس مراجعه کنید.

2- عادت :اگر سال هاست که از ازدواج تان می گذرد، مسلما تاکنون بحران های زیادی را تجربه و از آن سربلند بیرون آمده اید. با هم بودن فعلی شما دلیلی بر این سخن است. وقتی شما مدت نسبتا زیادی با همسرتان زندگی کرده باشید، چون به او اطمینان دارید، تمایلات جنسی تان به تدریج آرام تر می شود. این مساله ای خاص نیست درواقع شما پس از مدتی به شکلی از زندگی که دارید عادت می کنید. کافی است کمی در زندگی تان تغییر ایجاد کنید. عادات که به هم بریزد، تمایلات جنسی بیشتر می شود. نترسید و سعی خود را به کار گیرید.

3- داروها:مصرف برخی داروها می تواند بر تمایلات جنسی تاثیرگذار و سبب ناتوانی جنسی در مردان و سردمزاجی در زنان شود. به عنوان نمونه برخی داروهای قلب، داروهای ضدافسردگی یا داروهای پایین آورنده قندخون از این دسته اند.

4- تغییرات هورمونی:در تئوری کاهش هورمون ها به ویژه در زمان یائسگی زنان می تواند تمایلات جنسی را کاهش دهد. البته خود یائسگی سبب کاهش تمایل نمی شود بلکه کاملا برعکس عدم تخمک گذاری تمایلات جنسی را افزایش هم می دهد ولی کاهش برخی هورمون ها و به دنبال آن مشکلاتی نظیر خشکی واژن عاملی برای کاهش میل جنسی است که با درمان های به جا برطرف می شود.

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی