Code Center

محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

15 روش علمی و مفید برای داشتن یک سکس هات و داغ

15 روش علمی و مفید برای داشتن یک رابطه جنسی گرم با همسر « اگر از رابطه جنسی با همسر خود لذت نمیبرید با این 15 روش رابطه گرم و لذتبخشی را تجربه کنید و از رابطه زناشویی لذت کامل را ببرید. به گزارش مجله آموزش جنسی و زناشویی طبتاج ارضا زن و شوهر در رابطه کمک های فراوانی به زندگی آن ها خواهد کرد.

 

15 روش برای رابطه زناشویی

1-زن به پشت خوابیده و پاها را از هم باز میکندو بعد از فرو کردن آلت مرد در آلت تناسلی خودش به آرامی پاهایش را باز کرده و رانها را بهم نزدیک می کند بطوریکه مرد کاملآ بین پاهای زن قرار می گیرد.

 

در این حالت فشار رانها باعث تحریک لب های بزرگ آلت زن و کلیتوریس میشود.این نوع عمل جنسی برای ماههای اول حاملگی مناسب است ولی برای مردانیکه آلت تناسلی دراز دارند مناسب نیست.

 

2-متداولترین نوع انجام عمل جنسی که حدود ۸۰٪ نزدیکیها به این روش انجام میشود به این ترتیب است که زن به پشت می‌خوابد و رانهایش را از هم بازو زانوهایش را کمی خم میکندو مرد میان دو پای او قرار گرفته و پس از فرو کردن آلت تناسلیش روی زن میخوابد در حالیکه نقطه اتکا پایین تنه او روی زانوهایش است.در این نوع عمل جنسی دخول تقریبآ کامل است ولی دهانه زهدان و کلیتوریس «برجستگی نوک بالای آلت تناسلی زنان که حساسترین نقطه زن برای تحریک شدن هستند» کم تحریک میشود.این روش برای شب زفاف مناسب است ولی برای زنان حامله مخصوصآ از نیمه دوم حاملگی به علت اینکه وزن بدن مردبر شکم زن وارد میشود مناسب نیست.

 

3-در این روش زن به پشت می خوابد و پاها را روی شکم و سینه اش خم کرده و یا بر شانه های مرد میگذارد یا دور کمر او حلقه می‌زند. در این حالت آلت تناسلی زن «مهبل»۳ الی ۴ سانتیمتر کوتاه تر میشودو در نتیجه عمل دخول آلت مرددرفرج زن به طور کامل انجام میشود.همچنین کلیتوریس در مسیر آلت تناسلی مردقرار گرفته و با تماس آلت تحریک میشود.

 

به گزارش  طبتاج در این روش به علت دخول کامل زن و مرد هردو ارضا می شوندو از طرفی برای حامله کردن زن امکان بیشتری وجوددارد.مردانی که مایع لذتبخششان سریع میریزد میتوانند هنگام انجام عمل جنسی با زن با این روش در هر رفت و برگشت آلت تناسلی خودرا کاملآ از آلت تناسلی زن خارج کرده و دوباره فرو کنندو با کم کردن حرکات مایع لذتبخششان را دیرتر درون فرج زن بریزندتابیشترین لذت جنسی را در وجودشان احساس کنند.

 

4-زن روی لبه تختخواب نشسته و پاهایش را از هم باز و آویزان نموده و روی آرنجهای خود تکیه می کند.مرد بین پاهای او می‌ایستد و آلت تناسلیش را درون آلت تناسلی زن فرو می کند.برای انجام این نوع عمل جنسی باید چند بالش زیر باسن زن گذاشت تا آلت تناسلی مرد وزن در یک سطح و رو بروی هم قرار گیرد. در این نوع عمل جنسی کلیتوریس «برجستگی نوک بالای آلت تناسلی دختران» بخوبی تحریک می‌شود.همچنین این روش مناسبترین روش برای شب زفاف و پاره کردن پرده دختران است و برای مردان چاق هم نزدیکی را راحت می کند.

 

5-مرد به پشت می خوابد و پاها رابه هم چسبانیده و دراز می‌کند.زن پاهایش را در طرفین پاهای مرد قرار میدهدو روی او مینشیندویا زانو زده و کمی به جلو خم میشودو بدستهای خود تکیه میدهدو آلت تناسلی مرد را در فرج خود فرو می‌کند.در اینحالت فعالیت و حرکات معاشرت با زن است و با تکانهای پی در پی که به خود می‌دهد موجب ریخته شدن مایع لذتبخش مرد و ترشح شدن مایع لذتبخش خود میشود.

 

سایت   طبتاج : در این روش دخول به طور کامل انجام میشود و چون فعالیت با زن است اوج لذت جنسی زن زودتر فرا می‌رسد.این روش برای پیشگیری از حاملگی مناسب است .چون بیشتر مایع لذتبخش مرد بعد از ریخته شدن به پایین برمیگردد.همچنین برای مردان خسته و یا کسانی که آلت تناسلیشان کاملآ راست نمی شود روش خوبی است.

 

6-مرد به پشت می خوابد و زن روی او می نشیندو یا زانو زده و به جلو خم میشوداما اینبار پشت زن به طرف مرد است.در این حالت زن آلت تناسلی مرد را بدرون مهبل خود فرو میکندو مانند حالت قبل خودرا حرکت میدهدتا اوج لذت جنسی فرا برسد.این روش برای مردان چاق و زنان حامله مناسب است.

 

7-مرد روی صندلی مینشیندو زن را از پشت در آغوش میکشدو آلتش را درون فرج زن فرو می کند.در اینحالت کلیتوریس تحریک نمی‌شود و طرفین زود خسته می‌شوند.

 

8-مرد مقابل زن مینشیندو آلت تناسلیش را درون فرج زن فرو می‌کند.در اینحالت دست ها برای نوازش نقاط حساس آزاد است.

 

9-زن زانو زده و به جلو خم میشودو یا سر خودرا روی بالش میگذاردو مرد از عقب آلت تناسلی خود رابه جلو فرو می کند.در این حالت نقطه حساس برای تحریک زن درون آلتش به علت برخورد پی در پی با نوک آلت تناسلی مرد بشدت تحریک شده و زن در اینحالت بیشترین لذت جنسی را درون وجودش احساس می‌کند.

 

10-زن و مرد مقابل هم می ایستندو عمل جنسی را انجام می‌دهند.در این حالت دخول کامل انجام نمیشودولی کلیتوریس تحریک میشودو دست ها برای نوازش پستانها و باسن زن آزاد است.

 

11-مرد می‌ایستد و زن آلت تناسلی وی را به داخل فرج خود فرو می کند و سپس دست ها رابه گردن او حلقه کرده و پاها رابه کمر او می‌زند و درواقع به مرد آویزان میشود.در این حالت وحدت کامل جنسی حاصل میشود و دخول کامل صورت می گیرد.

 

12-زن دست ها و سر را روی دسته صندلی میگذاردو به جلو خم میشودو مرد مانند وقتی که می خواهند از عقب زن «معقد»با او طرف شوند آلت تناسلی خودرا از عقب به جلو میراند. در اینحالت دست ها برای نوازش پستانها و سایر قسمتها آزاد است.

 

13-مرد وزن روبروی یک دیگر به پهلو دراز می‌کشند و زن یک پای خودرا بروی پای مرد میاندازد و مرد به وسط پای او می رود و آلت تناسلیش را درون فرج زن فرو می‌کند.

 

14-زن به پهلو و پشت به مرد می‌خوابد و مرد آلت تناسلی خودرا از عقب به جلو میراند. این حالت نیز برای دوران حاملگی مناسب است.

 

15-زن به پشت میخوابدومرد یک پهلو طوری قرار میگیردکه نسبت به بدن زن عمود بوده و زیر رانهای بلند شده زن قرار گیرد بطوریکه رانهای زن روی باسن مرد باشد.یکی از مزایای این روش این است که انجام آن ساده بوده و درضمن هیچکدام سنگینی دیگری را تحمل نمی‌کند.در اینحالت مرد می‌تواند ناحیه فرج و کلیتوریس زن«برجستگی نوک بالای آلت تناسلی زن» رابا دست تحریک کند.

تهیه و تنظیم مطلب در مجله آموزش زناشویی و جنسی طبتاج http://tebtaj.ir

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی