Code Center

محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

چه بخورم شهوتم زیاد شود؟ افزایش میل جنسی با تغذیه

تغذیه نقش مهمی در افزایش و یا کاهش میل جنسی زنان و مردان دارد جالب است بدانید که هندوانه و موز از میوه های محرک جنسی می باشند.

خوردنی ها و مواد غذایی مفید برای افزایش میل جنسی

برای افزایش میل جنسی می توان بهترین راه یعنی تغذیه را انتخاب کرد اما قبل از هرچیز بایستی بدانید که کدام خوراکی ها برای رفع سردمزاجی زنان و کدام مناسب تقویت قوای جنسی مردان است. تستوسترون کم فقط باعث ایجاد مشکلات جنسی برای مردان نمی شود؛ زنان نیز می توانند تستوسترون کم را تجربه کنند.

میزان هورمون تستوسترون در اواسط دهه 20 به اوج خود می رسد و سپس به طور یکنواخت کاهش می یابد تا اینکه یک زن یائسه می شود.پس از یائسگی، میزان تستوسترون بدن زن به شدت کاهش می یابد و توان جنسی او نیز می تواند به طور چشمگیری کاهش یابد.

قرص های کنترل بارداری و دیگر اشکال پیش گیری از بارداری نیز می تواند اثرات منفی بر تمایل زن به فعالیت جنسی داشته باشند.مسائل مربوط به ارتباط، افسردگی، داروهای تجویزی، اعتیاد به الکل، اعتیاد به مواد مخدر و یا بیماری های مزمن نظیر دیابت، همگی می توانند در ریشه میل و توان جنسی پایین برای هر دو جنس موثر باشند.

نحوه افزایش میل جنسی توسط رژیم غذایی:

بیایید در بخش سلامت جنسی نمناک در مورد نحوه افزایش میل جنسی شما از طریق رژیم غذایی خود صحبت کنیم، که شامل چیزی است که باید بیشتر بخورید و آنچه را که باید از آن اجتناب کنید و یا به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

غذاهایی که میل جنسی را افزایش می دهند: 

غذاهای غنی از کلاژن:

تولید کلاژن به طور طبیعی با افزایش سن کاهش می یابد. این یک اثر منفی مستقیم بر سلامت پوست دارد و همچنین باعث می شود که پوست شل شود و این پدیده می تواند منجر به سختی برای انزال در مردان شود و ممکن است منجر به شل شدن دیوار واژن در زنان شود.

برای افزایش سطح کلاژن، شما می توانید آبگوشت استخوانی بیشتری مصرف کنید ویا مکمل کلاژن و / یا پودر پروتیینی که از آبگوشت استخوان تهیه شده است رامصرف کنید. همچنین ویتامین C به افزایش تولید کلاژن سازی کمک می کند.

هندوانه:

در سال 2008 تحقیقی که در تگزاس انجام شد و نشان داد که هندوانه ممکن است اثر "ویاگرا" داشته باشد. فیتوناتریشن شناخته شده به عنوان لیکوپن، بتا -کاروتن و سیترولین یافت شده در هندوانه به رگ های خونی کمک می کنند و بدون هیچ گونه عوارض جانبی منفی هنگامی که به طور طبیعی می خواهید افزایش میل جنسی را افزایش دهید، می تواند مفید باشد.

افزایش میل جنسی با تکنیک تغذیه محرک

موز:

با توجه به مطالعات انجام شده بر روی حیوانات، خوردن موز می تواند به افزایش سطح هورمون زنانه کمک کند، که محرک جنسی را بهبود می بخشد. 

جوز هندی، زعفران و میخک:

این ادویه ها غنی از آنتی اکسیدان ها هستند که برای سلامت کلی، از جمله میل جنسی، عالی است.تحقیقات منتشر شده در ژورنال پزشکی SMB به طور خاص کشف کرده که عصاره جوز هندی و میخک باعث افزایش رفتار جنسی مردان می شود.

هم چنین میخک در بهبود تنفس بدبو نیز عالی است.از سوی دیگر، زعفران می تواند به بهبود عملکرد جنسی زنان در زمینه داروهای ضد افسردگی و نیز مردانی با اختلال عملکرد نغوظ مفید باشد.

شکلات تلخ:

تحقیقات نشان داده اند که مصرف شکلات منجر به انتشار سروتونین به خاطر مقدار تیپتوفان آن می شود که منجر به تاثیرات حالت روحی و روانی می شود.فقط مطمئن شوید که یک شکلات کم شکر و با کیفیت بالا انتخاب می کنید.

آجیل برزیلی:

این آجیل ها غنی از سلنیوم هستند که در حفظ سطوح سالم تستوسترون نقش دارند.آن ها همچنین به تولید سروتونین در بدن شما کمک می کنند.

پروتیین با کیفیت بالا:

همچنین سرشار از تریپتوفان است. غذاهای غنی از پروتیین مانند تخم مرغ، ماهی، گوشت گاو علف خورده هستند که می تواند باعث افزایش سروتونین و افزایش حالت روحی و جنسی شما می شود.

افزایش میل جنسی با انواع گوشت ارگانیک

از ارکان اصلی غذاهای تقویت میل جنسی گوشت گوسفند است که می توانید آن را در برنامه غذایی خود قرار دهید و میل جنسیتان را تقویت کنید . کسانی که خواهان تقویت میل جنسی خود با تغذیه هستند اما گوشت گوسفند را دوست ندارند می توانند به جای آن از گوشت شترمرغ استفاده نمایند.

همچنین مصرف گوشت شتر در افزایش میل جنسی تاثیرگذار است و این ماده غذایی گرم، به شدت توصیه می شود. برای تقویت نیروی جوانی و میل جنسی مصرف گوشت بوقلمون و مرغابی نیز مفید می باشد.

غذای محرک

بهترین تغذیه برای افزایش میل جنسی در زنان و مردان

میوه های گرم در افزایش میل جنسی

کشمش، انگور، خربزه، خرمالو، موز، انجیر و گردو از جمله میوه هایی با طبعی گرم هستند که سبب تامین ویتامین و طراوت و شادابی بدن و افزایش و تقویت میل جنسی می شوند. همچنین زیتون سیاه برای خانم ها و زیتون سبز برای آقایان جزو محرک های گرم محسوب می شود.

غذاهای دریایی

در ابتدا و حین فعالیت جنسی فشار خون بالا می رود. از این رو رضایتمندی طرفین هر چه سهم دستگاه تناسلی زن یا مرد از این خونرسانی بیشتر باشد، بالاترمی رود . مصرف غذاهای دریایی که حاوی روی، سلنیوم و یدمی باشند علاوه بر تامین انرژی لازم، به ترشح هورمونهای جنسی کمک می‎کنند.

غذاهای حاوی سروتونین

درگیری های فکری زن و مرد سبب کاهش ارتباط های جنسی خواهد شد. ترشح هورمون شادی یا همان "سروتونین " سبب کاهش دغدغه ذهنی می شود. پس اگر میزان هورمون شادی آفرین بدن افزایش یابد ، رابطه جنسی گرم تر می شود.

آنطور که بخش سلامت نمناک عنوان کرده است شما می توانید از طریق مصرف مواد غذایی مانند عسل، شیر، گوشت ماهی، سبزیجات دارای برگ پهن مثل اسفناج و ترب، میزان هورمون شادی آفرین بدن را افزایش دهید.

افزایش میل جنسی با مصرف شیرینی ها و تندمزاج ها

مصرف انواع شیرینی ها، ادویه های تند، پیاز، سوسیس و کالباس سبب افزایش میل جنسی شده زیرا طعم های شیرین و تند، خاصیت محرک دارند. برای جلوگیری از اختلالات نعوظ آقایان بهتر است قبل از برقراری ارتباط جنسی یک لیوان آب انار بنوشند.

زغال اخته:

روغن موجود در زغال اخته به افزایش میل جنسی، به ویژه در مردان کمک می کند.درمان با زغال اخته می تواند به طور قابل توجهی باعث افزایش میل و توان جنسی شود و همچنین میزان کم تستوسترون بدن را تنظیم می کند. بوی عطر زغال اخته تا حدی تلخ است، اما خوش مزه می باشد. 

آب:

کمبود آب می تواند منجر به برخی عوارض جانبی منفی شود که به راحتی می تواند تمایل جنسی را کم کند.اگر می خواهید از خستگی، سردرد و خشکی واژینال خلاص شوید، باید آب بنوشید.

تقویت کمر مرد

افزایش میل جنسی با تغذیه موثر

برای افزایش میل جنسی از چه غذاهایی باید اجتناب کرد:

غذاهای فراوری شده:

همانطور که غذاهای فرآوری شده بیشتر می شود، چاقی هم بیشتر می شود.از آنجایی که چاقی بیش از حد با میل جنسی کم ارتباط دارد، از این غذاها باید دوری کرد و آن ها را با گزینه های کم تر فرآوری شده جایگزین کنید.

 گوشت دامداری های صنعتی:

در حالی که بسیاری از شواهد علمی در مقیاس بزرگ به دلیل طبیعت این مشکل وجود ندارد، بسیاری از متخصصان بهداشتی طبیعی نگران این هستند که هورمون های استفاده شده برای گوشت غیر ارگانیک، تولید شده در کارخانه، ممکن است در تولید هورمون طبیعی اختلال ایجاد کنند.از مواد فرآوری شده دوری کنید و هر وقت که می توانید مواد غذایی ارگانیک و سالم را انتخاب کنید.

 غذاهای سرشار از سدیم:

غذاهایی غنی از سدیم، مانند غذاهای کنسروی و غذاهای فرآوری شده، می توانند به فشار خون بالا کمک کنند که منجر به کاهش جریان خون به اندام های جنسی می شود. 

محصولات لبنی متداول:

مانند گوشت های پرورشی کارخانه، محصولات لبنی سنتی توسط بسیاری از سازمان ها سالم تلقی می شود با این حال، شیر، پنیر و دیگر محصولات لبنی از شیر گاو می توانند هورمون های ترکیبی شناخته شده به عنوان اسید فتالیک استرها داشته باشند، که اثر منفی روی سطوح استروژن و تستوسترون دارند.

مضرات لبنیات

تغذیه نامناسب برای افزایش میل جنسی 

تغذیه کاهنده میل جنسی 

شکر:

شکر به طور کلی بر هورمون های جنسی تاثیر منفی می گذارد. مطالعات ویژه ای که در سال 2013 انجام شد، نشان داد مصرف گلوکز میزان تستسترون خون را به طور متوسط به میزان 52 درصد کاهش می دهد، صرف نظر از این که آیا این افراد مبتلا به دیابت، پیش دیابت یا تحمل قند معمولی هستند یا خیر. سطوح تستسترون نیز تا ساعاتی پس از مصرف گلوکز پایین باقی می ماند.

 کافئین:

این کمی مشکل است, اما اگر دچار مشکل جنسی شدید, بهتر است از کافئین دوری کنید.در طول عملکرد ورزشی مقدار کم کافئین می تواند به طور متوسط تستوسترون را افزایش دهد, که ممکن است تاثیرات مثبتی بر عملکرد و میل جنسی داشته باشد.

با این حال, این افزایش ممکن است مفید نباشد چون کافئین نیز میزان کورتیزول را افزایش می دهد, که باعث ایجاد استرس می شود که منجر به کاهش میل جنسی می شود.قهوه و چای می تواند به یک زندگی سالم اضافه شود اما حداقل شش ساعت قبل از وقت خواب آن را بنوشید و از محصولات کافئینی اجتناب کنید.

 الکل:

مصرف الکل منجر به کاهش میل جنسی, تحریک وحساسیت می شود. 

پاپ کورن مایکروویوی:

ممکن است مناسب باشد, اما قطعا سالم نیست.موادشیمیایی یافت شده در آستر کیسه پاپ کورن مایکروویوی به ناتوانی جنسی برای مردان مرتبط است.

طبق مطالعات،این نوع از کیسه های ذرت بو داده حاوی اسیدهای پرفلورولکیل نظیر PFOA یا PFOS هستند که به طور قابل توجهی باعث کاهش اسپرم می شوند.

 30 خوردنی که باعث افزایش میل جنسی می شوند

مواردی هستند که قطعا نمی خواهید مدت بسیار طولانی طول بکشند، مانند قرار دندانپزشکی، کارهای قانونی و حال بد. چیزی وجود دارد که شاید در رتبه های اول این لیست نباشند اما اهمیت دارند مثل رابطه جنسی. شاید جز افرادی باشیدهنگامی که شروع می شود، دوست دارید زود تمام شود.

اگر چه هیچ کس دوست ندارد زود تمام شود، اما تحقیقات نشان می دهد که شما مجبور نیستید تمام شب را به رضایت شریک خود بپردازید ، یک مجله تحقیقات پزشکی جنسی گزارش داده که متوسط زمانی که زوج ها برای ارضا کردن هم.صرف می کنند، بین 3 تا 13 دقیقه است.تحقیقات دیگر نشان می دهد که اکثر زنان تمایل دارند تا این زمان بین 15 تا 25 دقیقه طول بکشد - نه یک ساعت که برخی افراد ممکن است فکر کنند و گفتنی است به نظر انهاهیچ چیز بدتر از این نیست که بیشتر از این طول بکشد!

 تغذیه افزایش میل جنسی

تقویت قوای جنسی با این خوراکی ها

افزایش میل جنسی با مصرف میوه ها و خوراکی هایی که میل جنسی را افزایش می دهند و استفاده از دمنوش های توصیه شده در طب سنتی سالم ترین و کم عارضه ترین روش این مهم است.مصرف سبزی هایی چون تره، پیاز و شاهی به این دسته از افراد توصیه می شود. استفاده از گوشت گوسفند، میگو، زنجبیل، مربای شقاقل، شلغم، هویج زرد ایرانی (زردک)، نخود و لوبیا (به ویژه نخود) برای رفع بی میلی ناشی از سردی مزاج توصیه می شود. خوردن تخم مرغ عسلی به صورتی که سفیده آن کاملا پخته و زرده به حالت نیم بند باشد نیز برای این مشکل مفید است.

افزایش میل جنسی این روزها برای بسیاری از سود جویان تبدیل به یک راه پردرآمد شده است به طوری که با تجویز داروهای خطرناک مشتریان بسیاری را کسب کرده اند اما همانطور که قبلا هم گفته شد نمی توان مشکل تمام افراد را تنها با یک نوع دارو درمان کرد چرا که هر فرد شاید مشکلی متفاوت با دیگری داشته باشد به همین دلیل بهترین روش برای رفع سرد زماجی زنان و مردان ، افزایش میل جنسی استفاده از روش های طبیعی و بی خطر است.

 تقویت قوای جنسی

عوارض نداشتن رابطه جنسی کافی و مناسب

رابطه جنسی بعد از ازدواج علاوه بر ارضای نیاز فردی و بهبود روابط خانوادگی، اجتماعی و بقای نسل، به سلامت جسمانی، طول عمر و کیفیت زندگی کمک می کند. چنانچه رابطه جنسی پس از ازدواج به اندازه کافی وجود نداشته باشد باعث تجمع مواد (رطوبت هایی که به طور طبیعی از بدن زن و مرد خارج می شود) در داخل بدن می شود و یکسری بیماری را به وجود خواهد آورد که می توان به بیماری های سیستم ادراری، گوارشی و سیستم مغز و اعصاب اشاره کرد.

همچنین مشکلاتی چون سیاه رفتن چشم ها، سرگیجه، بیخوابی، بی اشتهایی، سردی بدن و خفقان رحمی از دیگر مشکلاتی است که در اثر نداشتن رابطه جنسی به اندازه، ایجاد می شود. چنانچه همسران در انجام رابطه جنسی افراد کنند نیز مشکلاتی چون سردی و سستی بدن، بیماری های عصبی، ضعف بینایی، مشکلات قلبی و گوارشی، ضعف و خشکی در کل بدن، بیماری های کلیوی و ... به وجود می آید.

درمان خانگی نعوظ

آنچه برای تقویت و افزایش رابطه جنسی می توانید بخورید

در اینجا برخی خوراکی های ساده ای را آورده ایم که می توانید آنها را به رژیم غذایی خود اضافه کنید تا قدرت عشق ورزیدن شما را تقویت کند. ببینید چه چیزهایی هستند و ظرف غذایتان را با این خوراکی ها پر کنید!

1. افزایش میل جنسی مردان با هندوانه :

هندوانه یکی از غنی ترین منابع طبیعی ال-سیترولین است، یک نوع اسید آمینه که می تواند نعوظ شما را سخت تر کند. به این دلیل که ال-سیترولین در بدن به ال-آرژنین تبدیل می شود. مانند قرص آبی کم رنگ ال-آرژینین و باعث تولید نیتریک اکسید می شود که جریان خون را در آلت تناسلی افزایش می دهد و باعث تقویت نعوظ می شود.

درمان نعوظ

هندوانه میل جنسی مردان را زیاد میکند

2. افزایش میل جنسی با فلفل چیلی کاغذی:

ذهن شما به شما می گوید نه، اما بدنتان به شما بله می گوید؟ ذهنیت خود را با اضافه کردن کمی فلفل های سروانو به سرخ کردنی ها، فلفل هالوپینو به گواکامولی، و یا فلفل کایین به تخم مرغ خود، تغییر دهید.

چرا همه فلفل ها؟ همه میوه ها حاوی مقادیر قابل توجهی از کپسایسین هستند، ترکیباتی که سس های تاباسکو را تند می کنند، مواد شیمیایی که باعث افزایش سرعت ضربان قلب، علائم تحریک و افزایش میل جنسی می شوند.خوردن این غذاهای تند به راحتی متابولیسم را افزایش می دهد، شما را برای جشن های شبانه آماده می کند و مدت زمان رابطه و حستان را افزایش می دهند.

 درمان بی میلی مردان 

3. بهبود توان جنسی با سیب :

خوردن روزانه سیب تنها شما را از دکتر رفتن دور نگه نمی دارد، بلکه به افزایش توانایی جنسی شما نیز کمک می کند.به دلیل وجود سطح بالای کورستین، که یک فلاونوئید آنتی اکسیدان که در بهبود توان جنسی نقش مهمی ایفا می کند. از آنجایی که بدن در طول رابطه جنسی تغییرات فیزیکی دارد -افزایش ضربان قلب، سوخت و ساز ، سوختن کالری و انقباض عضلانی - می تواند توان را با افزایش وقتتان در رختخواب تطبیق دهد.

ماده خارق العاده موجود در سیب می تواند به تولید میتوکندری های جدید در سلول های بدن کمک کند و ظرفیت اکسیداتیوی را افزایش دهد، که نشان دهنده حداکثر میزان اکسیژنی است که ماهیچه های شما می توانند از آن استفاده کنند. کورستین همچنین می تواند از انتشار کورتیزون جلوگیری کند، که باعث شکستگی عضلات می شود، به این معنی است که شما بدون احساس خستگی و درد می توانید رابطه طولانی تری داشته باشید.

 درمان بی میلی زنان

تقویت میل جنسی با مصرف سیب

4. افزایش میل جنسی با زنجبیل:

زنجبیل، یکی دیگر از مواد غذایی است که می تواند زندگی جنسی شما را با کمک جریان خون و بهبود سلامت شرایان بهبود بخشد.بر طبق یک مطالعه در مجله بین المللی قلب و عروق، خوردن چند قاشق چای خوری چند بار در هفته از این ماده، فوایدی را برای قلبتان نیز به همراه می آورد.

دارچین

تاثیر فوق العاده زنجبیل در افزایش میل جنسی

5. ماهی سالمون وحشی برای بهبود توان جنسی مردان:

آیا سعی دارید چیزی برای شامتان بپزید؟ حتما ماهی سالمون وحشی را انتخاب کنید.این ماهی منبع خوبی از اسیدهای چرب امگا 3 است که به تولید اکسید نیتریک کمک می کند، تا شما سفت و سخت بمانید. علاوه بر این، تحقیقات بیشتری نشان داده است که کاهش کالری دریافتی و خوردن رژیم غذایی سبک مدیترانه ای که غنی از ماهی، غلات و چربی های سالم (مانند امگا 3) است، می تواند عملکرد نعوظ را در مردان مبتلا به سندرم متابولیک بهبود بخشد.

خوردنی های افزایش میل جنسی

6. تقویت میل جنسی با موز:

این ماده جنسی میتواند به شما کمک کند تا بیشتر پیش بروید. این به این دلیل است که این میوه گرمسیری غنی از کربوهیدرات های ساده است و انرژی و پتاسیم شما را فراهم می کنند، تا بتوانید به کار خود ادامه دهید.مواد معدنی آرامش بخش عضله ها، مانع از گرفتگی عضلات و اسپاسم عضلانی می شود که، ممکن است مانع رابطه جنسی شما شود.

افزایش میل جنسی 

آیا مصرف موز میل جنسی را زیاد میکند؟

7. درمان اختلالات نعوظ با جو دوسر:

اگر می خواهید رابطه شما به اندازه ای طول بکشد تا همسر شما به نقطه اوجش برسد، کمی از بلغور جو دوسر استفاده کنید. غلات صبحانه منبع خوبی از ال-آرژینین است، اسید آمینه ای که معمولا برای درمان اختلال نعوظ استفاده می شود.به علاوه، غلات کامل مثل بلغور جو دوسر نیز به کاهش کلسترول کمک می کنند.

داشتن کلسترول بالا می تواند منجر به آترواسکلروز شود، وضعیتی که باعث مسدود شدن و سوزاندن شریان ها و کاهش جریان خون می شود که در نهایت منجر به مشکلات قلبی می شود، اما به احتمال زیاد مسائل زیر کمربندی را نیز مشاهده خواهید کرد. شریان های اطراف ناحیه تناسلی باریک تر از عروق خونی عروق کرونری هستند، بنابراین آنها بیشتر به لخته شدن حساس هستند.هر چقدر بهتر سطح کلسترول خود را کنترل کنید، نعوظ شما نیز بهتر خواهد شد.

 فواید رابطه زناشویی

8. افزایش میل جنسی با سیر:

طبق گفته های مورخان، مصریان باستان سیر را برای تقویت توان خود استفاده کردند.محققان تأیید کرده اند که مصرف این گیاه از تشکیل رسوبات جدید چربی، به نام پلاک های نانو، در داخل دیواره های شریانی جلوگیری می کند. این، شامل شریانهای آلت تناسلی نیز می شود. قلب را سالم نگه می دارد و همچنین می توانید نعوظ را با اضافه کردن کمی سیر به غذاهای خود قوی کنید.

9. آجیل برای بهبود توان جنسی :

برای اطمینان از این که تا زمانی که همسرتان می خواهد، می توانید ادامه دهید، کمی آجیل و دانه به غذای خود اضافه کنید. پسته، بادام زمینی و گردو ،همه حاوی اسید آمینه اسید ال- آرینین است و یکی از بلوک های ساختمانی اکسید نیتریک است و یک گاز طبیعی است که به مردها کمک می کند، تا نعوظ خود را حفظ کنند.

این آجیل ها نیز حاوی منیزیم هستند ،که انرژی و توان را افزایش می دهند ؛ چربی های سالم در آجیل، به کاهش کلسترول کمک می کنند. هرچه کلسترول کمتری در سیستم خود داشته باشید، انتقال خون در سراسر بدن و به آلت تناسلی راحت تر می شود، و می تواند به شما کمک کند تا مدت طولانی تر نعوظ را حفظ کنید. آنها را در ماست مخلوط کنید، کمی روی سالاد خود بریزید، یا کمی از آنها را در محل کار خود بخورید.

 تقویت رابطه جنسی

با مصرف آجیل میل جنسی همسرتان زیاد میشود

10. کوینو:

کوینو ،نه تنها یکی از چند منبع گیاهی پروتئین کامل است، بلکه یکی از مواد غذایی با فیبر بالا می باشد.زیرا بدن شما مدت زمان بیشتری را برای هضم فیبر می گیرد، خوردن این غذاهای مغذی بدن شما را با سطوح انرژی طولانی مدت تری مواجه می کند، بنابراین می توانید برای زمان بیشتری انرژی داشته باشید.

درمان اختلالات نعوظ با طب سنتی

11. ماهی تُن برای درمان بی میلی جنسی :

برای افزایش انرژی سریع، به چیزی بیشتر از ویتامین b12 نگاه نکنید ؛ ریز مغذی ها ،عملکردی مطلوب ذهنی و انرژی بالا دارند، زیرا این امر به حفظ سلامت اعصاب، مغز و گلبول های قرمز شما کمک می کند.نشانه های کمبود ویتامین B12 شامل سه مورد از مشکلات است:خستگی، کمبود میل جنسی (از جمله اختلال عملکرد نعوظ)و ضعف.

خوشبختانه، یکی از پنج منبع برتر مواد مغذی یکی از مواردی است که احتمالا در حال خوردن آن هستید:کنسرو ماهی تن.

12. بهبود اختلال نعوظ با آب انار:

برخی از دانشمندان معتقدند که سیب نبود، بلکه انار بود که در آن باغ آدم را وسوسه کرد.یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله بین المللی تحقیقات ناتوانی جنسی کشف کرد که، آب انار، غنی از آنتی اکسیدان هایی است که از جریان خون حمایت می کنند، و می تواند به بهبود اختلال نعوظ کمک کند. مطالعات حیوانی نیز نشان داده است که این اکسیر باعث بهبود طولانی مدت نعوظ می شود، به طوری که قطعا ارزش امتحانش را دارد.

انار

تغذیه افزایش جنسی با آب انار

13. چغندر قند:

می دانید که نیترات موجود در چغندر قند، به جریان خون به مناطق پایین بدن کمک می کند، و همچنین کمک می کند تا افزایش جریان خون کلی رخ دهد - که همچنین برای ذهن نیز مفید است.

14. تقویت میل جنسی با اسفناج:

راز قدرت تقویت آلت تناسلی در محتوای آرژنین بالای اسفناج است. هنگامی که این اسید آمینه به سیستم شما می رسد، آن را به نیتریک اکسید تبدیل می کند، و باعث حفظ نعوظ می شود. نیتریک اکسید همچنین به رشد عضلانی و بهبود زمان ریکاوری کمک می کند بنابراین نه تنها در رختخواب مفید است، بلکه شما را جذاب تر و داغتر می کند.

 اسفناج

تقویت قوای جنسی با مصرف اسفناج 

15. کاهش استرس با آووکادو :

اضطراب و استرس ،باعث کاهش میل جنسی می شود و می تواند در طول رابطه جنسی باعث طولانی تر شدن شود. کمبود ویتامین B و مواد مغذی که سلولهای مغز و اعصاب را حفظ می کنند، می تواند فشار بیشتری را وارد کند. راه حل:آووکادو نه تنها غنی از ویتامین های B( که تسکین دهنده استرس است)، بلکه منبع چربی مونوس نیز است، که به جریان خون به کل بدن، از جمله آلت تناسلی کمک می کند

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی