Code Center

محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

نحوه شستشو و تمیز کردن مقعد برای رابطه جنسی آنال

عمل شستشوی روده معمولاً برای تمیز کردن انتهای روده از مدفوع، پیش از رابطهٔ جنسی است. اما می‌توان از آن برای اجابت مزاج آسان تر برای مبتلایان به یبوست نیز استفاده نمود.

به گزارش سایت طبتاج 

نحوه تمیز کردن و شستن مقعد برای رابطه جنسی

شستشوی مقعدی یا دوش مقعدی (انگلیسی: Rectal douching) عملی است که برای شستن و پاکسازی انتهای روده از مدفوع و آماده کردن آن برای انجام رابطه جنسی مقعدی انجام می گیرد. هم به انجام این کار و هم به ابزار مورد استفاده از آن دوش مقعدی می گویند. اکثر افرادی که از این دوش برای شستشوی انتهای روده استفاده می کنند، مردان همجنسگرا هستند. به همین دلیل مطالعاتی دربارهٔ شیوهٔ دوش گرفتن مقعد و عوارض آن بر روی مردان همجنسگرا انجام شده است.

کاربرد

عمل شستشوی روده معمولاً برای تمیز کردن انتهای روده از مدفوع، پیش از رابطهٔ جنسی است. اما می توان از آن برای اجابت مزاج آسان تر برای مبتلایان به یبوست نیز استفاده نمود.

دلایل اجتناب از آن

شواهد محکمی در دست نیست اما این نوع دوش می تواند احتمال ابتلا به ایدز را افزایش دهد. همچنین استفاده از آن قبل از رابطهٔ جنسی می تواند بیماری هپاتیت ب را نیز انتقال دهد. افراد باید دوش مقعد خود را وسیله ای شخصی محسوب کرده و آن را با دیگران به اشتراک نگذارند. استفاده از ابزار دوش مقعد می تواند احتمال آسیب به بافت مقعد و انتهای روده را افزایش دهد.

شیوه

دوش مقعدی مسافرتی. این دوش مقعدی قابل حمل و مناسب برای مسافرت است.

عمل شستشوی انتهای روده بسیار آسان است و توسط وارد کردن آب به درون روده از طریق مقعد و خارج کردن آن انجام می شود. ابزار این کار، شلنگی است که به یک شیر آب در حمام یا دستشویی وصل است. در نوک شلنگ قطعه ای قرار دارد که گِرد است و مقعد را زخم نمی کند و به سادگی وارد مقعد می شود. انتهای شلنگ را وارد مقعد کرده و آب را کمی باز می کنند. انتهای روده که پر از آب شد، شیر آب را می بندند و آب کثیف شده را با عمل مشابه مدفوع کردن، خارج می کنند. به این صورت انتهای روده کاملاً از مدفوع پاک شده و مقعد برای انجام رابطه جنسی آماده است.

نوعی دوش مقعد هم وجود دارد که برای مسافرت مناسب است. دوش مقعد مسافرتی شامل یک حباب پلاستیکی نرم یا لاستیکی و یک شلنگ بسیار کوتاه است. برای استفاده از آن، حباب را پر از آب می کنند. سپس نوک آن شلنگ را وارد مقعد کرده، حباب را فشار می دهند و آب را به درون روده هدایت می کنند.

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی