Code Center

محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

روش  تشخیص تفاوت بین دختر باکره و غیر باکرهنحوه تشخیص پرده بکارت

زنی که پرده بکارت داشته باشد قطعا باکره است

 

 به گزارش سایت طبتاج  متأسفانه بعضی مردان خیال میکنند می توانند باکره بودن را تشخیص دهند که اما حقیقت ندارد! بعضی از مردان به رفتار همسرشان توجه میکنند و تلاش میکنند تشخیص دهند که آیا رفتارش شبیه یک دختر باکره است یا خیر ولی باید بدانید که هیچکدام از این روشها 100% نیست.

 

آیا تشخیص اختلاف بین دختر باکره و غیر باکره مقدور است؟

بسیاری از مردان نمی توانند تشخیص بدهند که آیا همسرشان باکره است یا خیر. متأسفانه بعضی مردان خیال میکنند می توانند باکره بودن را تشخیص دهند که اما حقیقت ندارد! بعضی از مردان به رفتار همسرشان توجه میکنند و تلاش میکنند تشخیص دهند که آیا رفتارش شبیه یک دختر باکره است یا خیر ولی باید بدانید که هیچ کدام از این روشها 100% نیست.

درصورتی که مردی مصمم است که تفات بین باکره و غیر باکره را تشخیص دهد باید چه کند؟ امکان دارد نکته هایی باشد که در این مسئله به وی کمک نماید ولی باید بدانید که این نکات برای تمامی برابر نیست و صرفا امکان دارد باعث شود سو ظنتان بیش تر شود.

آیا میتوانید اختلاف یک دختر باکره از غیر باکره را تشخیص دهید؟ عکس ها نمی توانند تمامی داستان را به شما بگویند ولی احتمالا رفتار فرد بتواند سرنخ هایی به شما بدهد. در ادامه چند نکته که می تواند تا حدودی شما را راهنمایی کند را بیان می کنیم:

  

 

آیا تفاوت فیزیکی بین دختر باکره و غیرباکره وجود دارد؟

زنی که پرده بکارت داشته باشد قطعاً باکره است یعنی هنوز تکه پوستی که واژن را پوشش میدهد دارد. با این حال بخاطر داشته باشید در بسیاری از زنان پرده بکارت چه بسا بدون اینکه روابط جنسی داشته باشند پاره میشود . امکان دارد به علت ورزش، استفاده از تامپون tampon یا علل بسیار دیگری پرده یک دختر باکره پاره شده باشد. همچنین باید بدانید که داشتن پرده بکارت سالم در یک زن به این معنی نیست که فعالیت جنسی نداشته است صرفا به این معنی است که روابط دخولی برقرار نکرده است.

  

رفتار یک زن باکره با غیر باکره چه فرقی دارد؟

در اغلب موارد هیچگونه تفاوتی در روش عملکرد یک زن وجود ندارد. تقریبا غیر ممکن است که بخواهید با روش راه رفتن، رفتار، حرف یا دلبری کردن یک زن باکره بودن وی را تشخیص دهید. با این حال به محض اینکه یک زن بهمراه شما وارد تختخواب شود امکان دارد با شرمگین شدن ، بیم داشتن و نامطمئن بودن از کاری که می خواهد انجام دهد، عکس العملش در خصوص عریان شدن به گونه ای که نشان دهد تابحال در برابر یک مرد عریان نبوده یا نیازمند راهنمایی های زیادی برای چیزهایی که شما دوست دارید باشد، می تواند باکره بودن خود را نشان دهد.

 

از سویی دیگر بعضی زنان هنگامی که برای بار اول با هر مردی باشند دقیقا همین رفتار را نشان می‌دهند ، چه بار اولشان باشد چه نباشد. همچنین باید بدانید که بعضی از دختران باکره به قدری راغب تجربه این هیجان هستند و از قبل خودشان را آماده نموده اند که امکان دارد خیال کنید تجربه گذشته داشته اند در حالی که اینطور نیست و هر چه میدانند را در کتاب ها خوانده اند و یا در فیلم ها دیده اند.

  

روابط جنسی با یک زن باکره و غیر باکره چه تفاوتی دارد؟

این مسئله کاملاً به زن بستگی دارد. یک زن باکره امکان دارد واژن خیلی تنگ تری داشته باشد و امکان دارد حین نخستین ورود اندکی درد حس کند. با این حال بسیاری از زنان درصورتی که به میزان کافی تحریک نشده و آماده نباشند امکان دارد در حین روابط جنسی حس درد کنند چه بسا درصورتی که چندمین بارشان باشد. یک زن باکره امکان دارد برای روابط جنسی یا لذت دادن به شما تردید داشته باشد ولی این رفتار امکان دارد در زنان غیرباکره هم دیده شود. بعضی از زنان باکره مقطع زمان بیشتری برای صمیمی شدن با شریکشان احتیاج دارند، از طرف دیگر زنانی هم که قبلا روابطیداشته اند ولی پایان بدی داشته هم اکثر مدت زمان بیشتری برای ایجاد صمیمیت با فرد تازه و انجام روابط جنسی، زمان می گذارند تا از حقیقی بودن احساسات روابط مطمئن شوند.

 

بعضی اشخاص به دنبال تصاویری هستند تا در تشخیص باکره بودن یا نبودن یک زن به آنها کمک کند بالاخص امکان دارد توجهشان به طرف عکسهایی باشد که نشان می‌دهند پرده بکارت چیست و بدن زنی که هنوز روابط نداشته باید به چه شکلی باشد. در نظر داشته باشید که بدن هر زنی با زن دیگر متمایز است بدین ترتیب چیزی که در عکسها می بینید در حقیقت مشابهی ندارد و اصلاً علتی بر باکره بودن یا نبودن فرد مقابلتان نیست.

 

پس چه طور میتوانید بگویید که یک زن باکره است یا نیست؟ اختلاف بین یک زن باکره و غیر باکره در چیست؟ عکس ها نمی توانند کمکی به شما بنمایند، پس باید چه کنید؟

 

جواب نهایی این است که با خود حرف بزنید. از وی سوال کنید باکره است یا خیر و حرفش را بپذیرید. اصلاً راهی برای فهمیدن اصل حقیقت وجود ندارد بدین ترتیب باید به گفته خود اکتفاء کنید. و درصورتی که نمی توانید به حرفهایش اعتماد نمایید تصمیم به ادامه روابط با خودتان است.

 

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی