Code Center

محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

روش های شهوتی کردن و تحریک زنان

جالب است بدانید بر خلاف مردان که در ۱۸ تا ۳۰ سالگی بیشترین تحریک جنسی را در این دوران دارند ، زنان در دهه سوم زندگی خود یعنی در سن ۳۰ سالگی تا ۴۰ سالگی شهوتی ترین دوره زندگی خود را سپری می کنند .

به گزارش سایت  طبتاج   برای داغ شدن بدن خانم ها در رابطه جنسی و برانگیخته شدن آن ها ذکر چند نکته ضروری است که می تواند به خانم ها کمک کند.

نکات جنسی ویژه زنان

۱-هنگامی که همسرتان از شما عمل زناشویی را طلب می کند او را منتظر نگذارید .

۲-به گونه ای رفتار کنید ، که همیشه در اختیار شوهر خویش باشید و او را از آنچه که در شریعت مجاز است ، منع نکنید .

۳-هر زنی حق دارد بداند چگونه می تواند از رابطه جنسی لذت ببرد ، بنابراین سعی کنید متوجه شوید که در چه موقعیت هایی از رابطه با همسرتان لذت بیشتری می برید؛ گرمی ، وقت مناسب ، شادمانی ، چه مکانی و چگونگی رابطه و … ، برای خود حق قائل باشید که شما هم اجازه دارید از همسرتان لذت ببرید ؛ زیرا شما هم شایسته آن هستید که وقتی برایتان صرف شود و با لذت جنسی آرامش یابید .

۴- به گزارش شهر مطلب رابطه ای دوستانه بلکه عاشقانه با همسرتان داشته باشید ، اگر چنین رابطه ای نباشد از رابطه جنسی بهره لازم را نخواهید برد .

۵-به ویژگی های فردی ، ظاهری ، آرایش ، تنوع لباس ، راه های دلربایی از همسر و حتی توجه به تناسب اندام ، بهداشت و… می تواند شما را جذاب تر نشان دهد ؛ زیرا جذابیت ظاهر ، نرمی رفتار و پاکیزگی در جنبه های مختلف در کشش جنسی همسرتان بسیار مهم و تعیین کننده است

۶-می توانید گفته خود را با لبخند محبت آمیز بر لب همراه کنید و با پرهیز از شرم زدگی بی مورد همراه با ظرافتی پنهانی در رفتار و حرکات ، یا با سخنان نرم و مکرر و ارادی جمله های پر کشش بر جان و روان همسرتان تاثیر بگذارید .

۷-مناسب است هنگامی به فعالیت جنسی بپردازید که تحریک پذیری بیشتری وجود دارد ، اگر در روز های بخصوصی از دوره ماهانه میل جنسی تشدید می شود ، در همان روز ها همسر خود را به هم خوابی دعوت کنید و همواره پیش از آن استراحت کافی کرده باشی

چگونه زنان را شهوتی کنیم

با توجه به تفاوت های موجود در بین زن ها و مردها همواره سوالاتی برای مردها نسبت به شهوت در زن ها به وجود می آید که آموزش این موارد به یک رابطه جنسی ایده ال کمک بسیاری می کند . در این مقاله سعی داریم آموزش دهیم که چطور این تفاوت ها را آموزش دیده و چطور حس شهوت در زنان را تشخیص داده و چطور حس شهوت در زنان را افزایش دهیم.

زن ها در چه سنی شهوتی ترند؟

جالب است بدانید بر خلاف مردان که در ۱۸ تا ۳۰ سالگی بیشترین تحریک جنسی را در این دوران دارند ، زنان در دهه سوم زندگی خود یعنی در سن ۳۰ سالگی تا ۴۰ سالگی شهوتی ترین دوره زندگی خود را سپری می کنند . تحقیقات نشان داده است زنان در این سن حتی از دختران مجرد که در محیط های مختلط مانند دانشگاه بوده و در سن ۱۸ تا ۲۸ سالگی به سر می برند نیز شهوت و تحریک پذیری بیشتری دارند . از دلایل این امر می توان به ثبات و آرامش رسیدن زنان در زندگی در این سن ، نزدیک شدن به دوره یائسگی را برشمرد. البته یکی دیگر از دلایل نیز این است که دختران جوان در ابتدای دوره جوانی بیشتر به دنبال وابستگی های عاطفی و احساسی می باشند و این احساس در آنها قوی تر می باشد

شهوت زن ها بیشتر است یا مردان؟

همان طور که می دانید و ثابت شده است شهوت زن ها به نسبت مرد ها ۹ برابر بیشتر می باشد . شهوتی تر بودن زنان به این معنی است که آنها دیرتر تحریک می شوند ولی لذت و میزان تحریک آنها بسیار بیشتر از مردان می باشد. این امر که زنها دیر تر تحریک می شوند باعث می شود حیا بیشتری داشته و این امر بر تمایلات دیگرشان پیشی نمی گیرد. در واقع میل جنسی و شهوت مردان بسیار نیرومند تر از زنان است ولی در زنان کیفیت شهوت جنسی بسیار بیشتر می باشد وگر نه در بحث کمیت مردان بسیار شهوتی تر می باشند.

شهوتی ترین زن دنیا

همیشه یکی از سوالاتی که در ذهن انسان های بیکار به وجود می اید این است که شهوتی ترین زن دنیا و کسی که در جهان رکورد شهوترانی را داشته است کیست؟ و کدام زن شهوتی است که مفتخر به این نشان پست شده است؟!

اگر چه منبعی رسمی در این زمینه موجود نیست ولی در ادامه به معرفی چند تن از این رکوردداران بی شرم خواهیم پرداخت

شهوت ران ترین دختر دانشگاه

دختری ۲۰ ساله در دانشگاه اکستر ، به دلیل داشتن رابطه با ۳ نفر در هر هفته ، از سوی یک سایت همسریابی به نشان شهوتی ترین دختر دنیا دست یافت. این سایت همسریابی در یک اقدام ناشایست ، با انتشار لیستی از شهوانی ترین دخترهای دنیا ، به سرکارخانم! الینا دیزاینی یک عدد تاج ! به همراه ۵۰۰ یورو به عنوان جایزه اعطا کرد.

وجود این مسابقه از سوی این چنین سایت هایی و پرداخت جایزه خود به دلیلی برای ایجاد انگیزه و ثبت رکورد در بین برخی از این افراد دارای بیماری روانی تبدیل شده است

زنی با ۲۰۰ ارگاسم روزانه

شهوتی ترن زن بعدی که به معرفی آن خواهیم پرداخت بیچاره ای است که که به دلیل اختلالات و نوعی سندروم در روز ۲۰۰ بار به ارگاسم می رسد. بیماری خانم سارا کارمن ۲۴ ساله طوری است که خون مدام در آلت جنسی او جریان پیدا می کند و به دلیل تحریک شدن ، به ارتباط جنسی روی می آورد. البته این بیچاره اظهار داشته است که برای رسیدن به آرامش به دلیل شهوتی شدن بسیار ، به رابطه جنسی های متعدد روی آورده است. در پایان این قسمت با معرفی ۲ تن از شهوتی ترین زنان جهان به این مقوله خواهیم پرداخت که چگونه زنان را شهوتی کنیم

چگونه زنان را شهوتی کنیم

برای اینکه یک رابطه زناشویی را بهتر شروع کنید باید آموزش ببینید که چگونه زنان را شهوتی کنید. برای شهوتی کردن بیشتر زنان یکی از پیش نیاز ها ، باید نقاط حساس و شهوانی زنان را آموزش ببینید.

نقاط شهوتی بدن زنان

نقاط حساس بدن زنان ۱۰ نقطه می باشد که در بعد ها در مقالات آینده به آنها خواهیم پرداخت ولی به طور خلاصه نقاط شهوانی زنان عبارتند از : سر ، گوش ، لب ، پشت گردن ،سینه ،شکم و ناف ،پشت ،باسن و پاها. تعدد نقاط حساس و شهوانی در بدن زن ها این کمک را به شما می کند که برای تکراری نبودن رابطه جنسی خود رابطه را از نقاط مختلف شروع کنید

افزایش شهوت در زنان

علاوه بر نقاط حساس و شهوتی زنان که در بالا به آنها اشاره شد می بایست نکات زیر را آموزش دید

آرامش شرط رسیدن به اوج شهوت در زنان . مردهایی که برای شهوتی کردن زن شان عجله ای ندارند در این کار موفق ترند .

صحبت کردن در بستر : برای اینکه حس شهوت زن ها بیشتر تحریک شود ، قبل و بعد از رابطه جنسی(نه حین رابطه) به صحبت کردن و ابراز علاقه بپردازید. همان طور که می دانید زن ها از طریق کلام بیشتر جذب می شوند .

بوسه های حرفه ای! فاقد نیاز به توضیح بیشتر خوب بوسیدن و حرفه ای بوسیدن شهوت را در زنان بسیار بیشتر می کند

اگر می خواهید شهوت را در زنتان بیشتر کنید موهای او را نوازش کنید ، بدن او را با عشق و علاقه مورد نوازش قرار دهید.

نگاه عاشقانه ، رفتار عاشقانه خیلی مهم است شاید فکر کنید عشق چه ربطی به تحریک دارد ولی زن ها حافظه بسیار خوبی دارند و رفتار عاشقانه شما در زندگی به آنها احساس امنیت و آرامش می دهد و شما را از ته قلب می پذیرند و این امر باعث می شود در آغوش شما به نهایت شهوت برسند

شهوت مردان در مقابل شهوت زنان

یک نکته بسیار جالب! چیزهایی که شهوت زنان را ترغیب می کند دقیقا مخالف چیزهایی است که شهوت مردان را ترغیب می کند . و این دلیلی است که بیشتر مردان در شهوتی کردن زنان را دچار اشتباه می کند

مردان شاید با لمس کردن ، دیدن زودترین تحریک را دارا باشند ولی زنان با اعتماد و عشق بیشترین تحریک را دارند! به عنوان مثال رفتار مردانه یک مرد که باعث می شود زن احساس داشتن پشتیبان و تامین کنندگی داشته باشد به شدت در شهوتی تر شدن زن تاثیر گذار است .

اعتماد به نفس داشته باشید!! داشتن اعتماد به نفس در مردان باعث می شود تکیه گاه بهتری باشند و امنیت بیشتری را ایجاد کنند .

جالب است ! هر چه بیشتر جلو می رویم می فهمیم برای اینکه زنان را بیشتر شهوتی کنیم لازم است که بهتر ، عاشقانه تر و مردانه تر زندگی کنیم . در یک کلام ، شما درست زندگی کنید زن ها درست شهوتی می شوند و برای داشتن زنی شهوتی به دنبال نسخه خاصی نگردید ، به زندگی خود بیشتر اهمیت دهید.

.

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی