Code Center

محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

رایج ترین مشکلات جنسی زن و شوهرها

رایج ترین معضل در میان مردان جوان، بلند نشدن آلت تناسلی آنان است که طبق نظر مفسر جنبه روانشناسی دارد. اگر بسیار عصبی یا هیجان زده باشید سبب می‌شود که نتوانید از آلت تناسلی خود در رابطه جنسی بهره گیرید.

به گزارش سایت  طبتاج  ، متخصصین روابط جنسی به شرح رایج ترین مشکلات تهدید کننده در رابطه جنسی افراد می پردازند.

زمانیکه از مشکلاتی صحبت می شود که در رابطه ی زناشویی خود دارید ممکن است فکر کنید تنها فردی هستید که دچار این مشکل هستید و آن را تجربه میکنید خوشبختانه شماری از متخصصین به شرح رایج ترین معضلات جنسی در محل کار افراد می پردازند در پاسخ به گفته رایت که پرسید میخواهی بدانی که مردم چه میدانند؟ و میخواهی بدانی که رایج ترین این معضلات چه هستند؟ جمله تکراری آن است که رابطه جنسی از نظر فیزیکی همچون روانشناسی مدنظر است سطح استرس، حالات و روحیه و رژیم غذایی در لذت بردن از رابطه جنسی در تخت موثر است.

رایج ترین مشکلات در رابطه جنسی

رایج ترین معضل در میان مردان جوان، بلند نشدن آلت تناسلی آنان است که طبق نظر مفسر جنبه روانشناسی دارد. اگر بسیار عصبی یا هیجان زده باشید سبب می شود که نتوانید از آلت تناسلی خود در رابطه جنسی بهره گیرید. مخصوصا برای زمانیکه مرد اولین بارش بوده و تجربه کافی ندارد به همین دلیل برایش مشکل ساز می شود برای حل مشکل زمان کافی برای استراحت و آرامش به یکدیگر دهید برای شروع رابطه فورا هیجان زده نشده و عجله نکنید.

مفسر می گوید یک رابطه رضایت بخش روی تخت خارج از تخت شروع می شود و به اهمیت ارتباط تاکید می کند به گفته متخصصین 5 زبان عاشقانه وجود دارد اما یکی از مراجعین درخواست کرد تا آزمون آنلاین برای تشخیص زبان عشق از او گرفته شود. بنابراین بیماران بسیاری می توانند بگویند که این زبانها چه کمکی در حفظ رابطه با آنان کرده.


من خودم آن را سودمند میدانم این موضوع سبب برقراری ارتباط با دیگران و نیز ایجاد رابطه جنسی رضایت بخش می شود و برای یک متخصص آموزش روانی بخش بزرگی از کارشان را تشکیل می دهد، به روش های بیشماری سوء استفاده جنسی و آسیب روانی بر مردان و زنان اثر گذاشته و سبب درگیری آنان به هنگام رابطه می شود.

آنچه باید به خاطر بسپارید آن است که طبق گفته آنان، بدن یا مغز شما در واکنش به کاری که قرار است انجام دهید به محافظت از شما می پردازد زمانیکه هر دو طرف آموزش ببینند می توانند پیشرفت داشته باشند و بدانند که آسیب روحی و روانی چه اثری از نظر جسمی و ذهنی بر آنان می گذارد باید به متخصصی رجوع کنی که بگوید با خودت مهربان باش و بر لحظه تمرکز کن و تجربیاتت را به کار بگیر.

مشکل رایج دیگر میان زوج ها کشش جنسی نامتناجس است که در مورد همه زوج ها صدق می کند پیشنهاد آنان این است که از خودتان بپرسید آیا واقعا از داشتن رابطه جنسی لذت می برید؟ اگر جواب مثبت است در ابتدای کار آن را با همسرت به خاطر بسپار، در موارد زیادی متوجه میشوی که بعضی اوقات نمی خوای رابطه جنسی را شروع کنی اما نه اینکه نخوای رابطه ای داشته باشی فقط زمانش مناسب نیست. این ها روش های موجود هستند فقط صرف اینکه یک نفر تمایل به ایجاد رابطه دارد بدان معنی نیست که طرف مقابل هم این حس را دارد در این صورت اگر رابطه فقط یک طرفه باشد در این صورت این کار برای شخصی که تمایلی به این کار ندارد عادی شده و برایش جذاب نیست و فقط روشی است که آنها را تسکین می دهد این حس جذابی نیست و بر روابط آنان اثر می گذارد و مفسر دیگری افزود به عقیده ی من افراد باید قبل از شروع رابطه به عشوه گری بپردازند.

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی