Code Center

محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

رابطه جنسی تان را با این حقه ساده بهتر و شیرین تر کنیدرابطه زناشویی

رابطه جنسی بخش مهمی است که روش های زیادی برای بهتر کردن آن وجود دارد‎

 

به گزارش سایت طبتاج  روابط جنسی بخش مهمی در زندگی مشترک است که شیوه های زیادی برای بهتر کردن آن موجود است . در این مطلب به یکی از این شیوه های ساده اشاره میشود.

بررسی ها نشان داده اند پوشیدن جوراب به خوابیدن بهتر کمک میکند که مربوط به گرم شدن پاها در حین خواب است. ولی بر اساس بررسی های تازه که انجام شده مشخص شده که علاوه‌براین پوشیدن جوراب در داشتن روابط جنسی بهتر هم مؤثر است.

بر اساس بررسی هایی که انجام شده، هنگامی که زن در حین برقراری روابط جنسی جوراب پوشیده، خیلی راحت تر به ارگاسم میرسد . بر اساس پژوهشی که پژوهشگران هلندی انجام داده اند، پرفسور گرت هالستگ Gert Holstege بیان میکند که جوراب پوشیدن سبب بهبود گرما و آسودگی میشود که این احساسات آمیگدال amygdala و قشر جلوی پیشانی را آرhم میکنند –این دو بخش مسئول سیگنال های خطر، استرس و ترس هستند.

قبل از این که پژوهشگران به شرکت کننده های این تحقیق جوراب برای پوشیدن بدهند، تنها 50 درصد ادعا کردند که به ارگاسم رسیده اند، بعد از این که این اشخاص در موقع برقراری روابط جوراب پوشیدند، 80 درصد اعلام کردند که ارگاسم را تجربه نموده اند .

سرکوب کردن احساساتی مثل استرس و ترس در رسیدن به ارگاسم برای زنان بسیار مهم است، برای این که تمامی ما می دانیم که تنها زمانی رسیدن به ارگاسم برای یک خانم مقدور است که تمام احساساتی مثل ترس و استرس خود را کنار بگذارد.

زمانی که یک زن جوراب می پوشد بطور ناخواسته تمام حس نا امنی و ترس خود را فراموش میکند . پیدایش حس نا امنی و ترس در حین برقراری روابط جنسی در خانم‌ها شایع است. بعلاوه کاملاً طبیعی است که خنک شدن پاها حس به وجود آمده را در حین برقراری روابط جنسی از بین می برد و اصلاً چیز مثل حس گرما نمی تواند به بهبود حس فرد در آن وضعیت کمک کند.

 

رابطه زناشویی

 راه های بهبود رابطه جنسی


به علاوه از آنجایی که در حین برقراری روابط جنسی لباسی در تن اشخاص نیست، به پا داشتن جوراب به بهبود حس گرما در فرد کمک میکند . علاوه بر تمام توضیحاتی که داده شد به پا داشتن جوراب در حین روابط جنسی برای خانم‌ها فواید دیگری هم دارد که در ادامه به آن ها اشاره میشود:

روابط جنسی با جوراب:به گرم شدن بدن کمک میکند

ممکن است در زمان برقراری روابط بخاطر هیجان حس سرما نکنید، ولی بعد از پایان آن بدن سریع سرد میشود و نخستین قسمتی که در بدن مدام سرد میشود ، پاهاست. به هر جهت درصورتی که جوراب به پا داشته باشید، این حس سرمای پس از روابط سریع به سراغ شما نخواهد آمد.

  

روابط جنسی با جوراب به گرم نگه داشتن پاها کمک میکند

سرد شدن پاها حس به وجود آمده در فرد را در حین برقراری روابط جنسی به آسودگی خراب میکند . ادعا نمی شود که پوشیدن جوراب کاملاً شما و پاهایتان را گرم میکند ، ولی وجود آن ها میزان تندخو شدن تان را کاهش داده و به شما کمک میکند راحت تر عمل کنید.

  

روابط جنسی با جوراب سبب میشود نگران پدیکور ناخن های پایتان نباشید

جوراب پوشیدن علاوه بر تمام فوایدی که بیان شد سبب میشود مضطرب زیبایی ناخن های پایتان نباشید. در این وضعیت الزامی نیست بخاطر پدیکور کردن ناخن های پا روابط جنسی خود را به تعویق بیندازید.

نکته مهم این است که جورابی را که در طول روز به پا داشته اید به هیچ وجه در حین برقراری روابط جنسی استفاده نکنید.

 

 

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی