Code Center

محتوای سایت آموزش جنسی و زناشویی طبتاج جهت کمک به مسایل جنسی و زناشویی خانواده ها تهیه و تنظیم شده است و مناسب افراد زیر 18 سال نمی باشد. در صورتی که زیر 18 سال دارید , این سایت را ترک نمایید .

آموزش مسائل جنسیآموزش جنسی , آموزش جنسی عکس , تصاویر آموزش جنسی

آموزش مسائل جنسی

 

به گزارش سایت طبتاج  آموزش جنسی، آموزش مسائل مربوط به جنسیت انسانی، من جمله رابطه و مسوولیت های احساسی، آناتومی جنسی انسانی، فعالیت جنسی، بازتولید جنسی، سن رضایت، سلامت باروری، حقوق تولیدمثل ، روابط جنسی سالم، کنترل تولد و رعایت جنسیت است. آموزش جنسی که تمام این جوانب را پوشش میدهد ، بعنوان اموزش کامل جنسی شناخته میشود .

راه‌های مشترک برای اموزش جنسی، والدین یا مراقبین، برنامه های مدرسه رسمی و کمپین های بهداشت عمومی هستند. بطور سنتی، نوجوانان در بسیاری از فرهنگها اطلاعاتی در خصوص مسایل جنسی داده نشدند و صحبت در خصوص این مباحث بعنوان تابو مطرح شد. چنین دستورالعمل، همان طور که داده شد، بطور سنتی به والدین بچه منتهی شد و اکثر این تا پیش از ازدواج فرزند از بین رفت.

 

ولی جنبش ترقی تحصیلی اواخر قرن نوزدهم، به معرفی" بهداشت اجتماعی" در برنامه درسی مکتب آمریکای شمالی و ظهور اموزش جنسی مبتنی بر مدرسه منجر شد. علیرغم مرحله های نخست تحصیلات جنسی در مدارس، اغلب اطلاعات مربوط به مسائل جنسی در اواسط قرن بیستم بصورت غیر رسمی از دوستان و رسانه ها به دست آمد و بسیاری از این اطلاعات کمبود و یا تردید داشتند، دوره پس از بلوغ، زمانیکه کنجکاوی در خصوص مسائل جنسی شدیدتر بود.

 

این کمبود با افزایش بروز بارداری های نوجوانی، به خصوص در کشورهای غربی بعد از دهه ۱۹۶۰ بالا رفت . برنامه های اموزش جنسی بعنوان قسمتی از تلاش های هر کشوری برای کاهش چنین بارداری، در اول بر مخالفت شدید والدین و گروه‌های دینی قرار گرفت. شیوع ایدز به حس جدیدی از فوریت اموزش تعلیم و تربیت جنسی پرداخته است.

 

در بسیاری از کشورهای آفریقایی، جایی که ایدز در سطح همه گیر قرار دارد، اغلب دانشمندان بعنوان یک استراتژی بهداشت عمومی حیاتی تربیت جنسیتی را نشان می‌دهند . برخی از سازمان های بین المللی مانند برنامه ریزی های والدین، برنامه های اموزشی گسترده جنسی دارای فواید جهانی هستند مثل کنترل ریسک بیش از حد جمعیت و پیشرفت دستمزد زنان( همچنین نگاه کنید به حقوق تولیدمثل ). استفاده از کمپین های رسانه های جمعی گاهی اوقات به سطح بالایی از" اگاهی" همراه با دانش عمیق سطح از انتقال HIV است.

 

برت( Burt) اموزش جنسی را بعنوان مطالعه خصوصیات های این دو موجود تعریف میکند :یک مرد و زن. چنین خصوصیات هایی جنسیت فرد را تشکیل می‌دهند . جنسیت جنبه مهمی از زندگی یک جاندار انسان است، و تقریبا همه مردم، من جمله کودکان می خواهند در خصوص آن بدانند. اموزش جنسی شامل تمام حدود اموزشی ای میشود که- چشم پوشی از روش خاصی که استفاده میشود - میتوانند در مورد جنسیت باشند. وی در ادامه خاطرنشان کرد که اموزش جنسی برای مراقبت، توسعه زایمان، بهبود و گسترش خانواده بر مبنای ایده های اخلاقی پذیرفته شده است.

 

آموزش جنسی , آموزش جنسی عکس , تصاویر آموزش جنسی

آموزش مسائل جنسی

 

اطلاعات لازم جنسی مورد نیاز زنان

طرح کلی میل و گرایش زنان به روابط جنسی بر پایه عشق، دوست داشتن و علاقه است بدین ترتیب تحریک احساسات برای زنان گام اول و پایه تحریک جنسی به حساب می آید ، زنان از هر جهت چه کلامی چه رفتاری احتیاج به توجه بسیار دارند و این رویه در روابط جنسی آن ها هم مشهود است، احتمالا گاهی وقتها به دلیل افزایش نیاز جنسی تمایل داشته باشند خیلی زود و پیشرونده با آن ها رفتار شود ولی اغلب مواقع عشق بازی و پیشنوازی به امادگی روحی آن ها کمک می کند و برای آن ها لذتبخش است.

 

پس اگر در اینترنت با مطالبی روبرو میشوید که در آن تحریک جنسی زن جدای از احساسات معرفی شده، این مطلب درست نمیباشد، فراموش نکنید منظور از زن، زنان بازیگر فیلم های پورنو نمیباشد به دلیل آن که رفتارهای آن ها برگرفته از شغل آنهاست نه برگرفته از امیال درونی.

اطلاعات  لازم جنسی مورد نیاز مردان

تستسترون در مردان تغییرات و تفاوتهای زیادی در امیال و رفتارشان ایجاد می کند، رفتارهای تهاجمی، میل به مبارزه، میل جنسی زیاد، ریزش موی سر، قدرت طلبی، بدنی عضلانی از نشانه آن است.

 

مردان به نسبت زنان بیش تر به روابط جنسی اهمیت می دهند ولی علامت آن نیست که احساسات برای آن ها مهم نیست، مردان به جزئیات اهمیت کمتری می دهند و عشق بازی را از جزئیات می‌دانند، هنگامی که در خصوص روابط جنسی با مردان صحبت کنید آن ها در نهایت روابط جنسی با همسر خود را رابطه ای می‌دانند که به دخول منتهی شود.

 

برچسب‌ها

تا حالا۰ تا نظر داشتیم!

محسن باقری خطیبانی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی
آموزش جنسی و زناشویی